Program TV na wtorek, 10.09.2019. Co obejrzeć 10 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 10.09.2019? W programie TV na wtorek, m.in. "Ninja Warrior Polska", "M jak miłość", "Pułapka", "Echo serca", "Joanna", "Oprór" i "Rocky". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 10 września 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 10.09.2019 r.:

Rok 1941. Na terenach okupowanych przez nazistów Żydzi padają ofiarą masowych mordów. W okręgu Komisariatu Rzeszy Białoruś, w Nowogródku, ginie niemal cała rodzina Bielskich. Przy życiu zostają czterej bracia: Tewje, Aleksander "Zus", Asael i Aron. Formują oni oddział partyzancki, który ma walczyć z hitlerowcami i kolaborantami. Wkrótce grupa się powiększa o uciekinierów z okolicznych wsi i miasteczek. Kryjówka w Puszczy Nalibockiej rozrasta się do osady zwanej "Leśnym Jeruzalem". Niebawem między Tewjem i "Zusem" dochodzi do konfliktu.
"Opór" - TVN7, godz. 20:00

Uczestnicy "Ninja Warrior" mierzą się z trudnym i pomysłowym torem przeszkód. By go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Liczą się również szybkość i pomysłowość, ponieważ przeszkody należy pokonać w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności. Do zawodów mogą stanąć zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Każdy z nich walczy przede wszystkim z własnymi słabościami, lecz ostatni etap pokonują tylko nieliczni.
"Ninja Warrior Polska" - Polsat, godz. 20:10

Artur wciąż jest poszukiwany przez policję i ukrywa się razem z lekarką psychiatrą, która opiekowała się nim w szpitalu. Tymczasem Iza i Marcin cały czas żyją w stresie, obawiając się jego ataku. Janek wraca w końcu do Grabiny i do pracy w lokalnej policji, z czego nie jest zadowolona ani Ula, ani Sonia. Bartek za to marzy już nie tylko o zdaniu matury, ale też o założeniu własnego biznesu - otworzeniu warsztatu samochodowego. Rodzina Mostowiaków postanawia mu w tym pomóc.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Przerażona Olga przyjeżdża pod kamienicę, w której napadnięto na Ewę. Widzi opatrywaną nieprzytomną kobietę, która podawała się za jej matkę. Ewa na szczęście żyje… Na miejscu jest Marczuk. Pani komisarz informuje Sawicką, że kobieta, która się z nią wczoraj kontaktowała, została zamordowana! W więzieniu Czarny rozmawia z "Bestią" - Dariuszem Tyńcem. Dowiaduje się, że mężczyzna rzeczywiście śledził zamordowaną Monikę i był w jej mieszkaniu. Widział wtedy, że dziewczynę odwiózł Maciej Rakowiec - mąż szefowej fundacji "Dla innych".
"Pułapka" - TVN, godz. 21:30

Niemal wszyscy lekarze i pielęgniarki wrócili już do pracy, ale większość załogi nadal nie doszła do siebie po tragicznych wydarzeniach sprzed czterech tygodni. Każde z nich inaczej odczuwa reperkusje wybuchu. Stan Magdy dalej jest wielką niewiadomą. Wszyscy boją się w jakim stanie Magda obudzi się ze śpiączki. Nie wiedzą, czy będzie w stanie normalnie żyć, funkcjonować, czy w ogóle przeżyje. W trosce o swój zespół Irena zmusza personel do spotkań ze szpitalnym psychiatrą.
"Echo serca" - TVP2, godz. 21:40

Kameralna opowieść o pożegnaniu dwóch najbliższych sobie osób. Joanna to piękna i inteligentna kobieta. W kwietniu 2010 r. dowiedziała się, że umrze w ciągu trzech miesięcy. Pięcioletniemu synkowi obiecała, że zrobi wszystko, by żyć jak najdłużej. Walczy. Dla Jasia prowadzi blog, który zyskuje ogromną popularność. Pisze w nim o codzienności, pokazuje, jak cieszyć się życiem. Joanna ma proste pragnienia. Chce zobaczyć, jak jej syn zacznie jeździć rowerem na dwóch kółkach. Film ukazuje fragmenty z życia Joanny, jej męża i syna.
"Joanna" - TVP2, godz. 22:40

Rocky Balboa jest nieznanym bokserem mieszkającym w Filadelfii. Na co dzień zajmuje się ściąganiem długów. Wciąż jednak marzy o prawdziwej karierze bokserskiej. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża mistrz wagi ciężkiej Apollo Creed. Jego menedżer postanawia zorganizować walki. Rocky podejmuje wyzwanie. Rozpoczyna intensywny trening. Noszący przydomek "Włoski Ogier" pięściarz staje się coraz popularniejszy. Telewizja przygotowuje reportaż z ćwiczeń Rocky'ego. Wreszcie dochodzi do decydującego starcia Balboy z Creedem. Stawką jest 150 tys. dolarów.
"Rocky" - TVP1, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 10.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×