Program tv na wtorek, 10.10.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek. Co będzie można obejrzeć w tv? Przed nami kolejna dawka genialnych umysłów oraz serialowych emocji. A także kilka świetnych filmów. Sprawdź nasz program tv na wtorek!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 9 października 2017:

Trzy kobiety w średnim wieku, niegdyś bliskie koleżanki z klasy, spotykają się po kilkunastu latach na pogrzebie szkolnej przyjaciółki, która popełniła samobójstwo na wieść o ponownym ożenku byłego męża. To wydarzenie zmusza panie do refleksji, ponieważ ich sytuacja wygląda podobnie: wszystkie zostały wykorzystane przez niewdzięcznych mężów, których zawsze lojalnie wspierały, również finansowo, a którzy porzucili je dla młodszych partnerek. Kobiety obmyślają plan, który pomoże im w pozbyciu się niewiernych mężczyzn.
"Zmowa pierwszych żon" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Jack Tuliver, zawodowy żołnierz i mistrz złodziejskiego fachu w jednej osobie, przygotowuje napad na samochód przewożący bezcenne dzieło van Gogha. Na drodze do celu staje rosyjski gang, który również planuje kradzież obrazu. Tuliver musi szybko zmienić plan i przystąpić do działań, w których nie wiadomo do końca, kto jest jeszcze sprzymierzeńcem, a kto już wrogiem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"7 sekund" - TV Puls, godz. 20:00

Przed nami kolejna dawka genialnych umysłów. W najbliższym odcinku genialnego show, zobaczymy między innymi Angelikę i Adama. Przed obojgiem naprawdę trudne zadania. Angelika będzie musiała wskazać trzy wyłączone w chórze, w drugim wykonaniu tego samego fragmentu, głosy. Z kolei Adam zmierzy się z mozaiką kostkową. Po przedstawieniu mu losowo wybranej fotografii będzie musiał ją odtworzyć z pamięci za pomocą stu kostek. Jaki obraz będzie musiał ułożyć?
"The Brain. Genialny umysł" odcinek 6. - Polsat, godz. 20:05

Janek wraca w końcu z Warszawy, a Ula ma do ukochanego pretensje bo czuje, że chłopak próbuje coś przed nią ukryć. Justyna odkrywa, że Maciek przyjechał do Grabiny i jest przerażona. Dziewczyna od razu prosi o pomoc Franka. Gdy Maciek próbuje zmusić Górską do rozmowy i staje się agresywny, leśnik wkracza do akcji... "M jak miłość" odcinek 1320. - TVP2, godz. 20:50

Joanna Koroniewska o swoim powrocie do serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W domu Sadzików panuje napięta atmosfera. Marzena jest zmęczona codziennym obowiązkami i użeraniem się z czterema córkami. Zarzuca Piotrowi, że zbyt mało angażuje się w wychowanie dzieci i prowadzenie domu. Obwieszcza też, że wyjeżdża na zaplanowane dawno warsztaty. Anna zaczyna pracę, jako salowa. Ordynator Kaleta pozwala jej również mieszkać w pokoju na poddaszu szpitala. Michał pokazuje Artmanowi zdjęcie z uniwersyteckiego przyjęcia charytatywnego w Uppsali w Szwecji... czytaj więcej
"Diagnoza" odcinek 6. - TVN, godz. 21:30

Elitarna grupa najemników otrzymuje zlecenie od agenta CIA _ Churcha. Mają udać się do Albanii i wydobyć cenny ładunek ze strąconego samolotu. Na miejscu ekipa wpada w pułapkę zastawioną przez przemytnika broni Jeana Vilaina, który uprowadza i zabija Billy'ego. Koledzy postanawiają się zemścić. Tymczasem Vilain stara się przechwycić pluton z opuszczonej kopalni. Niezniszczalni zamierzają popsuć szyki przestępcy. Pomagają im: ekspert od nowoczesnej technologii Maggie Chan oraz najemnicy Trench i Booker.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Niezniszczalni II" - Polsat, godz. 21:40

Śmierć Gerry'ego kładzie kres idealnemu małżeństwu Kennedych. Holly, zrozpaczona wdowa, wpada w depresję. W dniu trzydziestych urodzin kobieta otrzymuje zagadkową przesyłkę, której nadawcą jest zmarły mąż. Okazuje się, że przed śmiercią mężczyzna napisał do żony serię listów. Zachęca w nich Holly do podejmowania najróżniejszych wyzwań. Dzięki nim pogrążona w rozpaczy kobieta przeżywa niecodzienną terapię, która koi rany po bolesnej stracie i pozwala odrodzić się do nowego życia.
"P.S. Kocham Cię" - Polsat, godz. 23:50

Zobacz galerię

Premiery kinowe październik 2017

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×