Program tv na wtorek, 11.12.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 11 grudnia 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 11.12.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 11 grudnia 2018 r.:

Podczas letnich igrzysk olimpijskich w 1972 r. członkowie palestyńskiej organizacji Czarny Wrzesień wdzierają się na teren wioski olimpijskiej i biorą jako zakładników 11 członków reprezentacji Izraela. 21 godzin później sportowcy zostają zamordowani, a wraz z nimi ginie pięciu z ośmiu porywaczy. W odwecie premier Izraela, Golda Meir, powołuje tajną grupę agentów, którzy mają odnaleźć i zabić organizatorów zamachu. Na jej czele staje funkcjonariusz Mossadu Avner, który dla misji decyduje się na rozstanie z ciężarną żoną.
"Monachium" - TVN 7, godz. 20:00

Pięćdziesięcioletnia Aurora niedawno rozstała się z mężem. Na domiar złego straciła pracę i dowiedziała się, że będzie babcią. Kobieta czuje, że jest spychana na margines społeczeństwa. Postanawia nie się poddawać i korzystać z uroków życia. Pewnego dnia przypadkowo spotyka wielką miłość z dawnych lat. Decyduje się walczyć o szczęście.
"50 wiosen Aurory" - Ale kino+, godz. 20:10

Dramat wybitnego aktora starej daty, który po latach przerwy postanawia wrócić na scenę. Jest to opowieść o sztuce zaczynania od początku, o dylematach i rozterkach dotyczących powrotu, który może się stać zwycięstwem albo klęską. To również traktat o istocie teatru, gdzie nowe ściera się ze starym i gdzie nigdy nie wiadomo, które wartości są godne ocalenia, a które są przestarzałe.
"Ja, Feuerbach" - TVP Kultura, godz. 20:20

Po nieudanym skoku brutalny gangster Eddie ściga piękną złodziejkę, Karen, która go wystawiła. Kobieta postanawia odzyskać zaufanie Eddiego i w tym celu zleca byłemu chłopakowi kradzież przesyłki z rzadkimi klejnotami. Niestety, kolejna wpadka doprowadza do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji.
"Cenny ładunek" - TV 4, godz. 21:05

Pan Brooks, przykładny mąż i ojciec, szanowany obywatel nagrodzony tytułem "Człowieka roku" w Portland, prowadzi podwójne życie. Pod maską człowieka bez skazy skrywa mordercze instynkty. Dzięki nieposzlakowanej opinii, sprytowi i inteligencji pozostaje poza podejrzeniem. Od ostatniego zabójstwa mijają dwa lata. Brooks, popychany do działania przez sadystyczne alter ego, znów uderza, zabijając parę kochanków. Tym razem zostaje zauważony i sfotografowany przez podglądacza, który zaczyna go szantażować. Na trop zabójcy wpada detektyw Atwood.
"Mr Brooks" - TVN, godz. 21:45

Mistrz złodziejskiego fachu z Nowego Orleanu Will Montgomery zostaje złapany w trakcie ucieczki po skoku na bank. W ostatniej chwili udaje mu się pozbyć skradzionych pieniędzy. Gdy wychodzi na wolność, stara się naprawić relacje z córką. Dorabiający w korporacji taksówkarskiej dawny wspólnik Willa jest przekonany, że ukrył on część łupu. Porywa jego córkę, dając mu 12 godzin na dostarczenie pieniędzy. Zdesperowany Will zgłasza się do agentów FBI, lecz ci mu nie wierzą. Jedyną osobą skłonną mu pomóc jest jego była wspólniczka Riley.
"Skradzione życie" - Polsat, godz. 22:05

Elizabeth Lipp i jej kochanek Walter planują kradzież bezcennego sztyletu znajdującego się w stambulskim muzeum Topkapi. Ekscentryczny Anglik Cedric Page, niemowa Giulio i niemiecki awanturnik Fischer mają im pomóc w dokonaniu skoku. Do przemycenia broni przez granicę grecko-turecką szajka wykorzystuje nieświadomego swej roli drobnego oszusta, Arthura Simpsona. Tajna policja turecka odnajduje skrytkę w samochodzie Arthura i jest przekonana, że ma do czynienia z terrorystą.
"Topkapi" - TVP1, godz. 22:35

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na wtorek, 11.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×