Program TV na wtorek, 13.08.2019. Co obejrzeć 13 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 13.08.2019? W programie TV na wtorek m.in. Top of the Top Sopot Festival 2019, "Turysta", "U Pana Boga za piecem", "Osaczeni", "Zniewolona", "Ultraviolet" i "Stara miłość nie rdzewieje". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 13 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 13.08.2019 r.:

Podczas pierwszego dnia festiwalu "Top of the Top" zostaną zaprezentowane utwory, które królowały na listach przebojów trzydzieści, dwadzieścia i dziesięć lat temu. Prowadzony przez Grażynę Torbicką i Oliviera Janiaka koncert otworzy występ Bonnie Tyler, która obchodzi pięćdziesięciolecie pracy artystycznej. Wspomnienie kolejnych dekad przywołają kolejne zagraniczne gwiazdy: John Parr, Katrina, Jennifer Paige, a polską scenę muzyczną będą reprezentować m.in.: Agnieszka Chylińska, Perfect, Anita Lipnicka, Lombard, Sztywny Pal Azji i Kombi.
Top of the Top Sopot Festival 2019: Forever Young - TVN, godz. 20:00

Przełom lat 80. i 90. Zyga mieszka w Brzegach, na granicy Polski i Niemiec. Chciałby osiągnąć więcej niż jego rodzice, którzy przez całe życie ledwie wiążą koniec z końcem. Za namową ciotki chłopak zaczyna jumać, czyli kraść luksusowe towary w Niemczech i sprzedawać je w Polsce. Zyga i jego kumple szybko zyskują rozgłos wśród sąsiadów. W jednych budzą szacunek, w innych zazdrość. Rosyjski gangster "Opat" zaczyna interesować się majątkiem Zygi. Chłopak grzęźnie w moralnych dylematach, gdy drobne kradzieże zamieniają się w coraz większe zbrodnie.
"Yuma" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Jack postanawia zacząć życie od nowa i przenieść się wraz z rodziną do południowo-wschodniej Azji. Następnego dnia po przyjeździe wychodzi z hotelu, żeby kupić gazetę. Odkrywa, że w mieście trwają krwawe zamieszki. Na ulicach prawie nie ma samochodów. Nie działa sprzęt elektroniczny. Co gorsza, rebelianci występują przeciw obcokrajowcom. Zdesperowany Jack musi znaleźć sposób, aby wrócić do hotelu i ochronić bliskich. Pomaga mu w tym pewien Brytyjczyk.
**"Osaczeni" - TVN7, godz. 20:00*

Amerykanin Frank przyjeżdża do Włoch, aby zapomnieć o przeżytym zawodzie miłosnym. W pociągu do Wenecji poznaje piękną i tajemniczą Elise. Nawiązują flirt, który szybko przeradza się w romans. Z czasem okazuje się, że Elise skrywa pewien sekret. Szukający spokoju Frank zostaje wplątany w wojnę między rosyjską mafią a wspieraną przez Interpol włoską policją.
"Turysta" - Polsat, godz. 20:05

Tom jest na utrzymaniu pięknej i zaradnej żony. Narodziny dziecka zmuszają małżonków do przeniesienia się w rodzinne strony Sofii. Oboje muszą zmienić tryb życia. Sofia odchodzi z pracy, a Tom musi zacząć zarabiać. Mężczyzna otrzymuje posadę w firmie teścia, jednak nie jest mu łatwo w nowej sytuacji. Tom uważa, że jeden z pracowników firmy, Chip, wykorzystuje niepełnosprawność do rozwijania kariery. Mężczyzna zaleca się do Sofii.
"Stara miłość nie rdzewieje" - Ale kino+, godz. 20:10

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do zapłacenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda kobieta, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.
"U Pana Boga za piecem" - TVP2, godz. 20:10

Po śmierci Wasilinki w domu uciech, Katia, jako świadek tego wydarzenia, jest w niebezpieczeństwie. Zabójca wraca na miejsce zbrodni i szantażuje właścicielkę domu. Grigorij Czerwinski wykupuje w okolicznych gazetach ogłoszenia z portretem Katii. Dziewczyna jest coraz bardziej osaczona. Sprytny plan Jakowa, by pozbyć się ciężarnej Halki, ziszcza się. W majątku Czerwinskich odbywają się jej huczne zaślubiny z Panasem.
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Grupa Ultraviolet natrafia w Internecie na filmik z fragmentem popularnej gry komputerowej - "Dead Aim". Na nagraniu widać pozostawione w pustej fabryce zwłoki mężczyzny z plastikową siatką na głowie. Ola mówi o filmiku Michałowi, który jednak uważa, że to jedynie prank, czyli żart internetowy. Po pewnym czasie na forum "Dead Aim" zostaje zamieszczony kolejny film, dzięki któremu Piast odkrywa, że giną gracze z najtrudniejszego poziomu gry. Ultrafioletowi kontaktują się z najlepszym graczem, a Ola, wykorzystując jego loginy, podejmuje ryzyko rozwiązania zagadki i udaje się do miejsca ostatniej misji. Czy Michał zdąży ocalić ją z opresji i złapać mordercę?
"Ultraviolet" - Polsat, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 13.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×