Program tv na wtorek, 14.05.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Program telewizyjny na wtorek, 14 maja 2019 roku. Dzisiaj czekają nas wielkie eurowizyjne emocje! Kibicujecie Polsce? Ale jeżeli Eurowizja was nie interesuje, to znajdziecie w TV również wiele świetnych filmów. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć! Zobaczcie program TV na wtorek, 14.05.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 14.05.2019 r.:

Policjanci z warszawskiego wydziału zabójstw nawiązują kontakt z człowiekiem, który w świecie przestępców pełni rolę "sędziego". W warszawskim półświatku działa Said, odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Said ukrywa się za granicą. Wor chce go wyeliminować rękami warszawskich policjantów. Do tego celu wybiera oficera wydziału zabójstw Despero, któremu wystawia córkę Saida - Dżemmę. Jedna noc niespodziewanie przeradza się w romans. Zwabiony Said wraca do Warszawy.
"Pitbull" - Polsat, godz. 20:10

Spektakl opowiada o świecie naznaczonym piętnem rozkładu wszelkich wartości. Bunt przeciwko rozpadowi norm, utopijne dążenie do uporządkowania rzeczywistości kończą się klęską. Jerzy Jarocki, uważany za wnikliwego interpretatora twórczości Sławomira Mrożka, zaskakuje poważną w tonie inscenizacją dramatu, która mimo to nie jest pozbawiona tego, co w nim śmieszne. Przedstawienie zasługuje na uwagę zarówno ze względu na miejsce "Tanga" w polskiej literaturze, jak i na reżyserską rangę Jerzego Jarockiego.
"Tango" - TVP Kultura, godz. 20:20

Konkurs Piosenki Eurowizji to jedno z najpopularniejszych widowisk telewizyjnych na świecie. Pierwszy raz zorganizowano je w 1956 r. Dzięki konkursowi szansę na międzynarodową karierę zyskały takie gwiazdy jak szwedzki zespół ABBA i Céline Dion. 64. finał odbędzie się 18 maja. Polskę reprezentuje zespół Tulia. Widzowie oraz jury wybiorą zwycięzcę, typując tym samym kraj, w którym zostanie zorganizowana następna edycja. Tegoroczne półfinały i finał odbywają się w Izraelu, dzięki zwycięstwu Netty, która zachwyciła publiczność piosenką Toy.
64. Konkurs Piosenki Eurowizji - Tel Awiw 2019 - TVP1, godz. 21:00

Bagdad, rok 2003. Kierujący oddziałem poszukującym broni masowego rażenia Roy Miller trafia na trop generała Ar-Rawiego. Może on znać miejsce przechowywania irackiego arsenału nuklearnego. Ku zdziwieniu Millera jego działania są ograniczane przez wpływowego urzędnika z Waszyngtonu.
"Zielona strefa" - TVN 7, godz. 21:00

Po śmierci matki, pochodzącej z chłopskiej rodziny kaszubskiej, Mateusz Król zostaje przygarnięty przez arystokratyczną rodzinę ojca. Chłopiec dorasta w pałacu wraz z przyrodnim rodzeństwem. Zakochuje się w Maricie von Krauss. Czasy są niespokojne, a w państwie pruskim narastają napięcia polityczne.
"Kamerdyner" - CANAL+, godz. 21:00

Pochodzący z Senegalu Samba od dziesięciu lat mieszka w Paryżu. Zmywa naczynia w paryskim hotelu, czeka na szansę zalegalizowania pobytu. Marzenia kończą się, gdy wskutek pomyłki zostaje aresztowany i trafia do ośrodka, skąd ma być deportowany. Tam odwiedzają go dwie wolontariuszki. Po latach pracy w korporacji Alice próbuje znaleźć w życiu sens poprzez pomoc nielegalnym imigrantom. Dla niej to część terapii. Bardziej doświadczona Manu ostrzega koleżankę, by nie angażowała się w sprawy podopiecznych, ale Alice ignoruje dobre rady.
"Samba" - TVP Kultura, godz. 22:20

Amin, początkujący scenarzysta i fotograf, wraca do rodzinnego miasteczka na południu Francji po roku spędzonym w Paryżu. W życiu chłopaka zaczynają dominować leniwe poranki na plaży i szalone wieczory w barach. Mimo towarzystwa bliskich chłopak czuje się samotny. Pragnie przeżyć wielką miłość. Żadna z kobiet, które pociągają i fascynują Amina, nie jest tą wymarzoną. Pewnego dnia wszystko się zmienia.
"Mektoub. Moja miłość: Pieśń pierwsza" - Ale kino+, godz. 23:00

Zobacz galerię

Czadoman w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 14.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×