Program tv na wtorek 16.05.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami wtorek! Nie wiecie co dzisiaj warto obejrzeć? Spokojnie, w końcu macie nas! Dzisiaj przed telewizorem może zatrzymać Was finał programu "Agent - Gwiazdy" lub dobry film. Co wybierzecie? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Na 21. piętrze luksusowego nowojorskiego hotelu w oknie pojawia się mężczyzna, Nick Cassidy. Gdy na miejsce przybywa policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z negocjatorką Lydią Mercer. Chce przekonać ją o swojej niewinności w związku z oskarżeniami sprzed lat. W położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów dwójka włamywaczy zmierza po bezcenne kamienie. Kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości desperata.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Człowiek na krawędzi" - TVN7, godz. 20.00

Pułkownik Sam Daniels jest epidemiologiem, pracuje w wojskowym instytucie chorób zakaźnych. Prowadząc badania, trafia do położonej w sercu Afryki osady, której ludność została zdziesiątkowana przez tajemniczą chorobę. Poinformowanie przełożonych o odkryciu skutkuje zakazem dalszych badań. Daniels dzieli się spostrzeżeniami z byłą żoną, która pracuje amerykańskim centrum monitorowania chorób zakaźnych. Oboje obawiają się, że choroba dotrze do USA. I niestety, ich obawy się sprawdzają.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ
"Epidemia" - TV Puls, godz. 20.00

Agent służb specjalnych Frank Martin zajmuje się dostarczaniem pod wskazany adres dowolnych ładunków, bez zadawania kłopotliwych pytań. Wykonywane zajęcie sprawia, że często mija się z prawem. Kiedy przenosi się z francuskiej Riwiery do Miami na Florydę i zostaje szoferem bogatej rodziny, wydaje się, że jego życie osiągnęło stabilizację. Tymczasem 6-letni syn pracodawców, którego były agent odwoził do szkoły, zostaje porwany. Porywacze mają w planach uwolnienie wirusa, który zabije każdego, kto się z nim zetknie. Frank chce odnaleźć dziecko.
"Transporter II" - Polsat, godz. 20.10

Agata, Justyna czy Małgosia? Kto został mistrzem wypieków? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po postoju w bazie kosmicznej Yorktown, w połowie zaplanowanej na pięć lat misji statek USS Enterprise zostaje niespodziewanie zaatakowany przez żądnych krwi obcych. Załoga musi poradzić sobie na nieznanej i pełnej niebezpieczeństw planecie. Nie będzie to łatwe. Przedstawiciele Federacji stają przed wyzwaniem przeciwstawienia się wrogowi i zapobieżenia wybuchowi brutalnej wojny międzygalaktycznej.
"Star Trek: W nieznane" - HBO, godz. 20.10

Jacques Audiard za kamerą. Bojownik Tamilskich Tygrysów ucieka z kraju ogarniętego wojną domową. Towarzyszą mu dwie nieznajome - kobieta i jej córka. Dheepan ma nadzieję, że jako rodzina łatwiej uzyskają azyl w Europie. Uciekinierzy docierają do Paryża, ale nie mogą tu znaleźć dla siebie miejsca. W końcu Dheepan podejmuje pracę dozorcy bloku na przedmieściach. Trafia w środek lokalnej wojny gangów. Przemoc, z którą się styka, otwiera wojenne rany. Mężczyzna musi rozbudzić w sobie wojownicze instynkty, aby chronić osoby, z którymi ma nadzieję stworzyć prawdziwą rodzinę.
"Imigranci" - Ale kino+, godz. 20.10

Wielki finał drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy"! Kto okaże się agentem? Odeta, Daria czy Jarek?
"Agent - Gwiazdy 2" FINAŁ - TVN, godz. 21.30

Aubrey Plaza w roli głównej. Nastolatka Brandy Clarke próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college'u. Jej aspiracją nie jest jedynie zaliczenie pierwszego razu. Dziewczyna ma w planach zebranie kolekcji doświadczeń z długiej listy.
"Do zaliczenia" - TV6, godz. 22.55

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×