Program tv na wtorek, 16.07.2019. Co dziś w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na wtorek. 16 lipca w telewizji m.in. kolejny odcinek "Zniewolonej" i "Znaków" oraz remake popularnego serialu i ostatnie dzieło mistrza Sydney'a Pollacka z Nicole Kidman w roli głównej. Co jeszcze? Sprawdź nasz program tv na wtorek, 16.07.2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 16.07.2019 r.:

Agenci Sonny Crockett i Ricardo Tubbs przenikają do siatki przemytników, na których czele stoi Arcángelo de Jesús Montoya. Sonny zakochuje się w pięknej Isabelli, a romans usypia jego czujność. Ochraniając ukochaną przed gangsterami, pomaga zrealizować jej nielegalne interesy. W tym czasie Tubbs i jego dziewczyna, Trudy, podejmują próby rozpracowania gangu. W końcu, chcąc dotrzeć do szefów organizacji, Crockett i Tubbs decydują się na transportowanie ładunku narkotyków. Naruszają tym granicę między prawem i zbrodnią.
"Miami Vice" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Pułkownik Sam Daniels jest epidemiologiem, pracuje w wojskowym instytucie chorób zakaźnych. Prowadząc badania, trafia do położonej w sercu Afryki osady, której ludność została zdziesiątkowana przez tajemniczą chorobę. Poinformowanie przełożonych o odkryciu skutkuje zakazem dalszych badań. Daniels dzieli się spostrzeżeniami z byłą żoną, która pracuje amerykańskim centrum monitorowania chorób zakaźnych. Oboje obawiają się, że choroba dotrze do USA. I niestety, ich obawy się sprawdzają.
"Epidemia" - TVN7, godz. 20:00

Radek postanawia ukryć przed ojcem, że znalazł w ziemi cenne poniemieckie dokumenty. Piotrowski podkrada córce pieniądze, pozostawione przez Patrycję. Kasia zamierza ukryć je poza domem. Zostaje przyłapana przez Ninę i Agatę. Burmistrz wpada na pomysł, jak oszukać policję i wyjaśnić, co Targosz zrobił z wypłaconymi z banku 75 tysiącami złotych. Oskarżają Patrycję o kradzież. Trela i Ada rozmawiają z Robertem, wypytując o przepustkę, na którą Robert wyszedł w czasie, kiedy zamordowano Laurę. Wydaje im się podejrzane, że przed 10 laty Dzikowski nie sprawdził tego tropu...
"Znaki" odcinek 5. - Polsat, godz. 20:05

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą Ochódzki udaje się do Suwałk. Zostaje ogłoszony stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego Ochódzki pożyczonym autem wraca do stolicy. Zostaje zatrzymany przez patrol. W bagażniku samochodu znajdują się solidarnościowe ulotki. Bojąc się aresztowania, Ochódzki rzuca się do ucieczki. Przez przypadek unieszkodliwia ścigający go czołg i staje się bohaterem podziemia.
"Rozmowy kontrolowane" - TVP2, godz. 20:10

Grigorij szuka sposobu na zdobycie pieniędzy. Ojciec chce go zmusić do pracy w majątku, ale syn nie chce się niczym zająć. Żąda od ojca miesięcznej pensji. Zaczyna zalecać się do Natalii Doroszenko, córki drugiego co do bogactwa właściciela ziemskiego w okolicy. Katierina potajemnie spotyka się z Aleksiejem. Zaczyna myśleć o wyzwoleniu się. Prosi o to swoją matkę chrzestną...
"Zniewolona" odcinek 7. - TVP1, godz. 20:35

Silvia Broome jest jedną z tłumaczek pracujących w nowojorskiej siedzibie ONZ. Pewnego dnia przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Silvia zgłasza sprawę przełożonym. Uruchamia to drobiazgowe śledztwo, w którego centrum nieoczekiwanie znajduje się sama tłumaczka. Wychodzi na jaw, że przeszłość Sylvii nie jest wolna od zastrzeżeń. Nawet chroniący ją agent federalny Tobin Keller zaczyna podejrzewać, że jego podopieczna należy do spisku.
"Tłumaczka" - TVN, godz. 21:35

James Clayton, zaliczany do grona najwybitniejszych absolwentów amerykańskich wyższych uczelni, otrzymuje propozycję pracy od długoletniego agenta CIA, Waltera Burke'a. Zanim nowy pracownik wkroczy do akcji, czeka go długie i żmudne szkolenie. James bez zarzutu przechodzi wszystkie testy. Ostatni z nich okazuje się najtrudniejszy. Zadanie polega na wykryciu szpiega działającego wśród pracowników agencji. Tym razem nie ma wypełniania podręcznikowych ćwiczeń, wszystko dzieje się naprawdę, a stawką jest życie przyszłego agenta.
"Rekrut" - Polsat, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 15.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×