Program tv na wtorek, 17.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 17 lipca 2018 roku. Macie ochotę dzisiaj na dobry film? Każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Program telewizyjny na wtorek, 17.07.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 17 lipca 2018 r.:

Obraz ukazuje niezwykłe życie i karierę Robina Williamsa. Opowiedziana głównie jego słowami historia pokazuje drogę na szczyt nieprzeciętnego aktora. W dokumencie wykorzystano wiele niepublikowanych wcześniej materiałów, które prezentują jego warsztat i styl pracy. Twórcy posiłkują się wieloma nagraniami z prywatnego archiwum artysty. Nie brakuje też rozmów z najbliższymi Williamsa - przyjaciółmi i rodziną, wśród których są: Billy Crystal, Eric Idle, Whoopi Goldberg, David Letterman, Steve Martin, Pam Dawber i syn Robina, Zakie.
"Robin Williams: W mojej głowie" - HBO, godz. 18:10

Początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Świat żyje w cieniu potencjalnego konfliktu, który może wybuchnąć między Stanami Zjednoczonymi i ZSRR. Niektórzy chcą, by wojna rozpoczęła się jak najszybciej. Należą do nich członkowie elitarnego Hellfire Club, któremu przewodzi obdarzony potężnymi mocami Sebastian Shaw. Na trop jego intrygi wpada dwójka młodych mutantów - Charles Xavier Erik Lehnsherr. Mimo dzielących ich różnic w pochodzeniu i światopoglądzie postanawiają połączyć siły, by przeciwstawić się nikczemnemu Shawowi.
"X-Men: Pierwsza klasa" - Polsat, godz. 20:10

Rocky Balboa zdobył sławę i majątek, ma kochającą żonę i syna. Przyjaźni się z Apollo Creedem, który postanawia ponownie stanąć na ringu. Creed rzuca wyzwanie bokserowi ze Związku Radzieckiego, Iwanowi Drago. Walka kończy się zwycięstwem bezwzględnego Rosjanina. Apollo Creed umiera w wyniku odniesionych obrażeń. Rocky chce pomścić śmierć przyjaciela. Mimo sprzeciwu żony decyduje się walczyć z radzieckim pięściarzem w Moskwie. Żeby pokonać potężnego przeciwnika, Balboa trenuje w surowych warunkach na Syberii.
"Rocky IV" - TVP 2, godz. 20:40

Forst to człowiek sukcesu, właściciel prężnie rozwijającej się firmy. Gardzi pracownikami, wierzy w dobrą passę. Nagle z niewiadomych przyczyn mężczyzna traci wszystko. Jego życie zmienia się nie do poznania, a Forst zostaje wykluczonym ze społeczeństwa kloszardem. Mieszka w ziemiance, gdzie towarzyszy mu trójnogi pies, a jedyną towarzyszką bywa stojąca przy pobliskiej drodze prostytutka. Pewnego dnia w życiu Forsta pojawia się trzynastoletnia Jadzia, która zmusza go do zmiany życia.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Las, 4 rano" - Ale kino+, godz. 22:20

Kit jest policjantem z Hongkongu, który ma na celu rozpracowanie szefa gangu, pana Hunga. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i prawdziwa tożsamość mężczyzny wychodzi na jaw. Policjant trafia do tajskiego więzienia, gdzie jednym ze strażników jest Chai, który desperacko szuka dawcy szpiku kostnego dla córki. Kiedy okazuje się, że Kim może uratować życie dziewczynki, strażnik zrobi wszystko, żeby go ocalić przed zemstą podłego Hunga.
"Strefa śmierci: Czas rozliczeń" - HBO, godz. 22:55

Drobni bandyci Frankie i Russell postanawiają zdobyć szybką gotówkę, napadając na uczestników nielegalnej gry w pokera. Mają nadzieję, że winą za skok zostanie obciążony powiązany z mafią Markie Trattman. Gangsterzy szybko dochodzą prawdy. Wynajmują Jackiego Cogana, znanego ze skuteczności płatnego mordercę, który ma odzyskać pieniądze i wymierzyć karę. Jackie uznaje, że potrzebuje wsparcia. Sprowadza z Nowego Jorku znajomego, niegdyś niezawodnego w swoim fachu, lecz obecnie przeżywającego załamanie i mającego problemy z alkoholem.
"Zabić, jak to łatwo powiedzieć" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Najgorsze seriale Netfliksa

Sprawdź program tv na wtorek, 17.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×