Program tv na wtorek, 20.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 20 listopada. Dzisiaj w telewizji znajdziecie sportowe emocje, doskonałe filmy, świetny spektakl i serialową dawkę waszych ulubionych historii. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Co warto dzisiaj obejrzeć w TV? Oto program telewizyjny na wtorek, 20.11.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 20 listopada 2018 r.:

Miasteczko La Ciotat, położone niedaleko Marsylii, jest pogrążone w kryzysie ekonomicznym odkąd 25 lat wcześniej zamknięto stocznię. Powieściopisarka Olivia Dejazet prowadzi warsztaty, które mają rozwijać w młodych ludziach patriotyzm lokalny. Jeden z nastolatków, Antoine, zachowuje się agresywnie i prowokacyjnie. Pewnego dnia odczytuje mrożący krew w żyłach opis masowego zabójstwa. Wydaje się, że nastolatek identyfikuje się z mordercą. Olivia jest młodzieńcem zafascynowana.
"Letnia szkoła życia" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Pavel to dziennikarz poszukujący inspiracji do artykułu. Trafia na niecodzienną konferencję prasową, podczas której mają zostać ujawnione sekrety konferencji monachijskiej. W 1938 roku zadecydowano o losach Czechosłowacji bez udziału Czechów. Świadkiem tych działań była wciąż żyjąca, należąca wówczas do premiera Francji gadająca papuga. Pavel pod wpływem impulsu porywa ptaka.
"Zagubieni" - ale kino+, godz. 20:10

"Matki" to spektakl/performance/spotkanie według pomysłu Gołdy Tencer, którego premiera odbyła się w Teatrze Żydowskim w Warszawie w maju 2016 roku. Reżyserii podjął się Paweł Passini. Scenariusz Patrycji Dołowy odwołuje się do tragicznych historii żydowskich dzieci, które w czasie II wojny światowej były oddawane przez matki polskim kobietom, gdyż tylko to było dla nich ratunkiem przed śmiercią.
"Matki" - TVP Kultura, godz. 20:30

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Ligi Narodów UEFA Polacy zagrają z Portugalczykami na Estádio D. Afonso Henriques w Guimarães. Biało-czerwoni zawodnicy żegnają się z elitą turnieju. Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i koledzy uzyskali jeden punkt dzięki remisowi z Włochami 1:1, a potem doznali dwóch porażek. Jeśli pokonają na wyjeździe mistrzów Europy, pokażą przynajmniej, że nie chcą całkiem stracić zaufania kibiców mimo nieudanych występów na rosyjskich MŚ i w LN UEFA.
Portugalia - Polska - TVP1, godz. 20:35

Kinga coraz gorzej znosi ciążę, a gdy podnosi Miśka, nagle traci na chwilę wzrok. Z kolei Magda nadal marzy o urodzeniu dziecka i idzie na kontrolną wizytę do lekarza. Budzyńskiego odwiedza Marta, która robi bliskim niespodziankę i przyjeżdża niespodziewanie do Polski. Tymczasem Katia i Paweł stawiają się na kolejnej rozprawie rozwodowej. Maria na prośbę Otara - organizuje pojednawcze spotkanie Gruzina z córką.
"M jak miłość" odcinek 1400 - TVP2, godz. 20:55

Henry Brubaker ma zostać nowym naczelnikiem więzienia. By lepiej poznać miejsce pracy, przebiera się za jednego z osadzonych. W krótkim czasie udaje mu się zdobyć dowody korupcji wśród nadzoru penitencjarnego. Kiedy wreszcie się ujawnia, zaczyna wprowadzać reformy. Wówczas do akcji wkracza grupa lokalnych biznesmenów, którym działania antykorupcyjne Brubakera są nie na rękę.
"Więzień Brubaker" - TVP1, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 20.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×