Program tv na wtorek, 2.04.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 2 kwietnia 2019 roku. Dzisiaj w TV czekają na was filmowe i serialowe emocje! Na pewno znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji. To program na wtorek, 2.04.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 2.04.2019 r.:

1993 rok. Korea jest ostatnim państwem pogrążonym w zimnej wojnie. Głównym problemem społecznym jest broń jądrowa. Były oficer, Park Suk-young, pracujący dla południowokoreańskiego wywiadu, zostaje wysłany z misją szpiegowską. Musi dostać się do obiektu znajdującego się w Korei Północnej, zdobyć zaufanie rządu i wykraść tajne dokumenty.
"Szpieg" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Życie emerytowanego agenta CIA Bryana Millsa zdaje się toczyć zwyczajnie. Mills aktywnie uczestniczy w życiu córki, Kim, zacieśniają się jego relacje z byłą żoną, która ma problemy z związku. Gdy Lenore zostaje znaleziona martwa w jego mieszkaniu, Mills staje się głównym podejrzanym. Udaje mu się uciec policji. Chce oczyścić się z zarzutów i chronić córkę, której życie jest w niebezpieczeństwie. Znający umiejętności Millsa detektyw Franck Dotzler stawia na nogi wszystkie służby. Wróg okazuje się wyjątkowo sprytny.
"Uprowadzona III" - Polsat, godz. 20:10

Dr Shaun Murphy jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Doktor Murphy dołącza do zespołu lekarzy chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. W szpitalu Świętego Bonawentury w San Jose odbywa się nadzwyczajne zebranie zarządu...
"The Good Doctor" - AXN, godz. 21:00

Anna wreszcie oddycha z ulgą, dzieci szczęśliwie wróciły ze szpitala do domu. Leśniewska ma jednak inny problem - ma dość rozmów z Michałem na temat Artmana. Uważa, że Wolski się do niego uprzedził. Między nimi panuje lekki dystans. Anna nie ma jednak pojęcia, że jej parter wcale nie zamierza w tej sprawie odpuszczać... Michał spotyka się z Bogną, od której próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o byłym mężu Leśniewskiej...
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Kolumbia, przełom lat 60. i 70. XX wieku. Wywodząca się z plemienia Wayúu rodzina postanawia zarabiać na sprzedaży marihuany amerykańskim hippisom. Ponieważ biali ludzie są uważani przez miejscowych za uosobienie zła i degeneracji, pobratymcy oskarżają handlarzy o sprzeniewierzenie się wartościom i tradycjom przodków.
"Sny wędrownych ptaków" - Ale kino+, godz. 22:25

Wspomnienia dotyczące życia Jana Pawła II. Bohaterowie filmu opowiadają o nieznanych wydarzeniach pontyfikatu. W dokumencie wypowiadają się osoby, które bardzo dobrze znały Ojca Świętego, m.in.: Renato Buzzonetti - osobisty lekarz, Francesco Masella - opiekun apartamentów, Arturo Mari i Grzegorz Gałązka - fotografowie papiescy, ks. kard. Tarcisio Bertone - sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej, a także osobiści sekretarze Ojca Świętego - kard. Stanisław Dziwisz i ks. abp Mieczysław Mokrzycki.
"Nieznane życie Jana Pawła II" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 2.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×