Program tv na wtorek, 2.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 2 października 2018. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji! Oto program TV na wtorek, 2.10.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 2 października 2018 r.:

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.
"Igrzyska śmierci" - TV Puls, godz. 20:00

Mieszkający w Helsinkach Wikström wygrywa znaczną kwotę w pokera. Mężczyzna postanawia odmienić swoje życie i otworzyć restaurację. Pewnego dnia przypadkiem poznaje uciekiniera z Syrii, Khaleda. Mimo że znajomość między mężczyznami zaczyna się w niefortunnych okolicznościach, bohaterowie nawiązują głęboką więź, która zostanie wystawiona na wiele ciężkich prób.
"Po tamtej stronie" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Marisa Ventura po rozwodzie samotnie wychowuje syna, zarabiając na życie jako pokojówka luksusowego hotelu Beresford na Manhattanie. Podczas sprzątania apartamentu Caroline Lane, damy z wyższych sfer, Marisa mierzy dla zabawy jej suknię. Wygląda w niej przepięknie i tak odmieniona natyka się na innego hotelowego gościa. Jest nim kandydat do senatu, wschodząca gwiazda polityki, prawnik Chris Marshall. Po wspólnym spacerze, a potem kolacji, podczas której obie strony wielce przypadły sobie do gustu, Marisa nie potrafi sprostować pomyłki.
"Pokojówka na Manhattanie" - TV4, godz. 21:00

Gdy Artman bada pacjenta VIP dowiaduje się, że była u niego również dr Leśniewska. Zaalarmowany idzie z tym do Bogny, sugerując przeniesienie byłego ministra. Mróz szybko organizuje miejsce dla VIPa w stacji dializ w Katowicach. Kiedy Langer usiłuje pogodzić się z myślą, że będzie musiał żyć z jedną sprawną ręką, Maria przynosi mu kolejną druzgocącą informację...
"Diagnoza 3" odcinek 5 - TVN, godz. 21:30

Max Payne, detektyw z nowojorskiego wydziału spraw uznanych za nierozwiązywalne, przed trzema laty stracił żonę i córeczkę. Prowadzi prywatne śledztwo, by rozwikłać tajemnicę ich śmierci. Poszukując informacji, poznaje Natashę Sax, która po spotkaniu z nim pada ofiarą morderstwa. Payne staje się głównym podejrzanym. Były partner, Alex Balder, próbuje mu pomóc w trudnej sytuacji, lecz i on zostaje zamordowany. Maksowi udaje się przekonać szukającą zemsty Monę Sax, że jest niewinny. Oboje łączą siły w walce z wrogiem.
"Max Payne" - Polsat, godz. 22:05

Lotnisko Lincoln International Airport na przedmieściach Chicago. Od kilku dni trwa śnieżyca, która utrudnia ruch lotniczy. Mimo fatalnych warunków atmosferycznych służby nie odwołują lotów. Wieża kontrolna wydaje zgodę na lądowanie kolejnego samolotu. Pilot, chcąc skrócić sobie drogę, popełnia błąd i powoduje, że maszyna grzęźnie w zaspie śnieżnej. Samolot blokuje najdłuższy pas startowy i utrudnia pracę pilotom. Pracownicy lotniska próbują poradzić sobie z kryzysem. W tym samym czasie niektórzy z nich przeżywają osobiste dramaty.
"Port lotniczy" - TVP1, godz. 22:35

Ala'a Basatneh od 2011 roku za pomocą internetu pomaga koordynować rewolucję w Syrii. Urodziła się w Damaszku, jako dziewczynka wyjechała z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka na przedmieściach Chicago. Ala'a wykorzystuje media społecznościowe do promowania działań syryjskich rewolucjonistów. Tworzy na Facebooku wydarzenia informujące o demonstracjach, używa Google Maps do powiadamiania o ich przebiegu i publikuje materiały zarejestrowane przez demonstrantów.
"Chicago Girl. Facebookowa rewolucja" - TVP2, godz. 23:00

Właściciel warsztatu samochodowego otrzymuje list z żądaniem okupu za syna i jego narzeczoną. Wymusza to na buntowniczej siostrze porwanego konieczność podjęcia radykalnych działań. Ilana desperacko usiłuje wyplątać się z sieci skomplikowanych zależności, by wyrwać bliskich z opresji. Cena za ocalenie brata jest wysoka.
"Bliskość" - Ale kino+, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 2.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×