Program tv na wtorek, 22.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 22 stycznia 2019 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością znajdziecie coś dla siebie! Oto program TV na wtorek, 22.01.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 22.01.2019 r.:

Asia bardzo cieszy się na kolejną wizytę u przystojnego dentysty. Ma nadzieję, że Piotr okaże się tym jedynym. Nie wie, że znowu ma pecha, gdyż Piotr jest w związku z Sylwią, która nie chce dopuścić, żeby Asia i Piotr się spotkali. Ona jedyna wie, że kiedyś łączyło ich uczucie. Wskutek jej intryg Asia ląduje na fotelu u wspólnika Piotra - Kuby. Jest jej bardzo przykro z powodu tej zmiany i czuje się zawiedziona faktem, że mimo obietnic Piotra musiała za wizytę zapłacić.
"Zakochani po uszy" odcinek 2 - TVN, godz. 18:30

Przemytnik Chris Farraday porzuca przestępczą działalność na rzecz wygodnego życia z rodziną. Gdy szwagier Chrisa, Andy, wpada w kłopoty podczas przemytu narkotyków na zlecenie Tima Briggsa, Farraday zostaje zmuszony do spłacenia długu Andy'ego. Z pomocą przyjaciela, Sebastiana Abneya, bohater zbiera grupę, którą zasila m.in. jego kolega z dzieciństwa Danny Raymer. Wyruszają do Panamy, gdzie muszą stawić czoła dilerom narkotyków.
"Kontrabanda" - TVN 7, godz. 20:00

Rok 2154. Wyniszczony wojnami i klęskami żywiołowymi świat jest podzielony na dwie kasty. Zamożni mieszkają na przypominającej amerykańskie przedmieścia stacji okołoziemskiej. Reszta walczy o przetrwanie na Ziemi i marzy, by także zamieszkać w rajskim Elizjum. Do buntowników próbujących dostać się na stację dołącza Max, robotnik, któremu zostało zaledwie kilka dni życia. Jego heroiczna próba zmiany porządku może uratować niejedno istnienie.
"Elizjum" - Polsat, godz. 20:10

Django Reinhardt był jednym z pionierów europejskiego jazzu i ojcem gatunku gypsy swing. Film portretuje jeden rozdział w pełnym wydarzeń życiu muzyka i jest przejmującą opowieścią o przetrwaniu. Nawet ciągłe poczucie zagrożenia, ucieczka i okrucieństwa, jakie spotkały jego rodzinę, nie spowodowały, by Django zerwał z muzyką.
"Django" - Ale kino+, godz. 20:10

Kontynuacja filmu "Poznaj mojego tatę". Mija dziesięć lat od ślubu Pam i Grega. Jack Byrnes zaczyna darzyć zięcia uznaniem. Przed rodziną pojawiają się nowe problemy. Pam i Greg muszą zdobyć uznanie dyrektorki prywatnej szkoły, do której uczęszczają ich dzieci, uporać się z podejrzanym kierownikiem budowy nowego domu oraz z dziadkami Pam. Ponadto ich związek zostaje wystawiony na próbę za sprawą pięknej koleżanki z pracy Grega i dawnego chłopaka jego żony.
"Poznaj naszą rodzinkę" - TVN, godz. 21:35

Artur, młody strażak, ulega wypadkowi w czasie akcji gaśniczej. Jego rdzeń kręgowy ulega uszkodzeniu, on sam zostaje sparaliżowany od pasa w dół. Jan, za wszelką cenę, chce podjąć się ryzykownej operacji naprawy rdzenia. Przeciwny jest temu Andrzej, który uważa, że Jan daje strażakowi niepotrzebną, złudną nadzieję, która tylko spotęguje jego tragedię. Jan szuka pomocy u Magdy, która stając po jego stronie naraża się na jeszcze większą niechęć ordynatora. Konflikt obu lekarzy doprowadza do nieudanej próby samobójczej strażaka...
"Echo serca" odcinek 2 - TVP1, godz. 21:40

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 22.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×