Program tv na wtorek, 23.04.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Czas na wtorek, 23 kwietnia 2019 roku. Przed wami uczta filmowa na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem będzie emisja filmu "Over the limit", fantastycznego dokumentu w reżyserii Marty Prus. Co jeszcze oglądać w TV? Sprawdźcie program na wtorek, 23.04.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 23.04.2019 r.:

Barney Ross, nożownik Lee Christmas, specjalista od walki wręcz Yin Yang, znawca broni Hale Caesar i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road to trzon grupy najemników specjalizujących się w misjach, których nikt nie ma odwagi wykonać. Tym razem przychodzi im zmierzyć się z uznanym za zmarłego Conradem Stonebanksem, dawnym przyjacielem Barneya, współzałożycielem grupy, a obecnie handlarzem bronią. Żądny zemsty Stonebanks szykuje armię przeciwko Niezniszczalnym. By stawić mu czoła, weterani rekrutują młodych wojowników.
"Niezniszczalni III" - Polsat, godz. 20:10

W miasteczku uniwersyteckim w Durham dochodzi do serii napadów na studentki. Jedną z porwanych jest siostrzenica doktora Aleksa Crossa, policyjnego specjalisty zajmującego się tworzeniem portretów psychologicznych zabójców. Obawiając się opieszałości policji, Cross postanawia rozpocząć własne dochodzenie. Niebawem do poszukiwań przyłącza się doktor Kate McTiernan, niedoszła ofiara psychopaty, której udało się uciec. Tylko ona zna jego głos i może go rozpoznać. Razem prowadzą żmudne i niebezpieczne śledztwo.
"Kolekcjoner" - TVN 7, godz. 21:00

Sawa żyje w mieście pełnym przemocy i bezprawia. Gdy jej rodzice giną zamordowani, zrozpaczona dziewczyna zaczyna się szkolić na zawodową zabójczynię. Z pomocą kolegi ojca, policjanta Karla, i tajemniczego przyjaciela Oburiego, wszczyna pościg za mordercami rodziców. Chce wymierzyć sprawiedliwość i dokonać zemsty.
"Na uwięzi" - TV4, godz. 21:00

Rok 1995, ogarnięte wojną Bałkany. Mambrú jest samozwańczym szefem grupy wolontariuszy, która niesie pomoc ofiarom krwawego konfliktu. W jej skład wchodzą: dowcipniś B, zaangażowana bez reszty Sophie oraz tłumacz Damir. W ciągu 24 godzin śmiałkowie muszą wyciągnąć ze studni ciało otyłego mężczyzny, aby mieszkańcy mieli skąd czerpać wodę pitną. Do akcji przyłączają się też była dziewczyna Mambrú oraz miejscowy chłopak.
"Cudowny dzień" - Super Polsat, godz. 21:00

Dokument prezentuje rok z życia wybitnej gimnastyczki Margarity Mamun - zawodniczki rosyjskiego klubu Gazprom. Margarita staje przed szansą zdobycia tytułu mistrzyni olimpijskiej. Jej największą rywalką jest koleżanka z klubu sportowego, mistrzyni świata Jana Kudriawcewa. Przygotowując się do igrzysk, Margarita większość czasu spędza w zamkniętym ośrodku sportowym w Nowogorsku pod Moskwą. Dziewczyna trenuje osiem godzin dziennie. Po treningach, wizytach u lekarzy i specjalistów Margarita spędza czas z koleżankami z klubu.
"Over the limit" - TVP2, godz. 23:00

Bond udaje się do Bratysławy, skąd zostanie przerzucony na Zachód generał KGB Gieorgij Koskow. Agent ma unieszkodliwić snajpera, który otrzymał zadanie zabicia generała. Strzelcem okazuje się piękna wiolonczelistka Kara Milovy. Umieszczony w strzeżonym ośrodku w Anglii Koskow zostaje porwany. Akcję zaaranżował handlarz bronią, w którego willi w Tangerze generał znajduje gościnę. Obaj chcą zdefraudować 50 milionów dolarów przeznaczonych przez Rosję na zakup nowoczesnej broni, która ma być użyta w Afganistanie. Bond i Kara ruszają do Tangeru.
"W obliczu śmierci" - TVP1, godz. 23:20

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 23.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×