Program tv na wtorek, 25.09.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 25 września 2018 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Jesteśmy pewni, że każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 25.09.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 25 września 2018 r.:

Centralny Wydział Śledczy (CWŚ) wciąż usiłuje rozwikłać zagadkę zabójstwa 17 dzieci. Wszystkie ofiary zostały wcześniej porwane. Nieznana jest przyczyna ich śmierci. Wyjątek stanowi ostatnia ofiara, o której wiadomo, że została zastrzelona. Śledztwo w tej sprawie kieruje zespół CWŚ na ślepy tor. Okazuje się, że grupa przestępcza trudniąca się handlem organami postanowiła wykorzystać fakt istnienia Organisty. I to oni, podszywając się pod psychopatę, dokonali ostatniego - 17. zabójstwa.
"Ślad" odcinek 3 - Polsat, godz. 20:05

Gordon pracuje w amerykańskiej firmie odpowiedzialnej za ochronę rurociągu położonego na północnoafrykańskiej pustyni. Pracując w biurze w Detroit, mężczyzna obserwuje otoczenie rurociągu za pomocą drona. Pewnego dnia na patrolowanym terenie dostrzega intrygującą dziewczynę, Ayushę. Gordon odkrywa, że dziewczyna pod naciskiem rodziny ma wyjść za znacznie starszego mężczyznę. Przejęty losem Ayushy postanawia jej pomóc.
"Oko na Julię" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Charlie, dobrze wychowany uczeń ekskluzywnej szkoły, podczas długiego weekendu podejmuje się opieki nad niewidomym pułkownikiem Frankiem Slade'em. Zgorzkniały ekscentryk zamierza świąteczne dni spędzić w Nowym Jorku. W planach ma pobyt w eleganckim hotelu, kolację w wytwornej restauracji, noc z piękną kobietą, a na zakończenie efektowne samobójstwo. Zadanie Charliego okazuje się istną torturą, zważywszy na trudny charakter Slade'a, ale też wielką szkołą życia.
"Zapach kobiety" - TV4, godz. 21:00

Mitch stracił rodziców w wypadku samochodowym. Spotyka go kolejna tragedia, gdy ukochana, z którą niedawno się zaręczył, ginie w ataku terrorystycznym. Mitch pragnie zemsty. Zostaje zwerbowany do tajnego oddziału i wraz z weteranem zimnej wojny Stanem Hurleyem pracuje nad sprawą ataków na cele cywilne i wojskowe. Odkrycie powtarzalnych schematów w aktach przemocy doprowadzi mężczyzn do niezwykle niebezpiecznego tureckiego agenta, z którym połączą siły, aby zapobiec wybuchowi wojny na Bliskim Wschodzie.
"American Assassin" - CANAL+, godz. 21:00

Michał decyduje się przyjąć proponowaną przez Tomka pracę. Rozpoczyna też leczenie. Ma nadzieję, że to pomoże i powstrzyma rozwój choroby. Do szpitala trafia pacjent VIP z niewydolnością nerek. Anna chce się nim zająć, ale Bogna bardzo szybko go przejmuje, twierdząc, że to jej dawny znajomy. Operacja Langera nie powiodła się. Karol przyjmuje złe wieści dość spokojnie. Słyszał o innowacyjnej terapii rdzenia i chce się jej poddać. Kaleta kontaktuje się w tej sprawie z odpowiednią kliniką. Sadzik jest przytłoczony codziennością i obowiązkami przy piątce dzieci.
"Diagnoza" odcinek 4, sezon 3 - TVN, godz. 21:30

Agent federalny Doug Carlin bada sprawę wybuchu bomby na promie pasażerskim, w wyniku którego zginęło kilkaset osób. W trakcie dochodzenia zostają odnalezione zwłoki kobiety, rzekomo jednej z ofiar eksplozji. Jednak sekcja zwłok wykazuje, że kobieta została zamordowana wcześniej. Na dodatek Carlin odnosi wrażenie, jakby już gdzieś ją wcześniej widział. Jego przypuszczenia okazują się prawdziwe, gdy do akcji wkracza jednostka specjalna, która może cofnąć się w czasie i sprawdzić, co rzeczywiście wydarzyło się na promie.
"Déjà vu" - Polsat, godz. 22:05

Agent Eliot Ness przybywa do Chicago. Ma położyć kres handlowi alkoholem i terrorowi szerzonemu przez gang Ala Capone. Pierwsza akcja kończy się niepowodzeniem na skutek informacji od skorumpowanych policjantów. Upokorzony Ness zwraca się o pomoc do starego policjanta Jima Malone'a. Werbują jeszcze dwóch ludzi. Jednym z nich jest księgowy, który podsuwa Nessowi pomysł, by oskarżyć Capone o malwersacje podatkowe. Na współpracę godzi się również młody absolwent szkoły policyjnej, strzelec wyborowy.
"Nietykalni" - TVN 7, godz. 22:10

Dokument w konwencji filmu drogi. Kazimiera i Bogdan Różyccy zdobyli nagrodę dla Najbrzydszego Pojazdu Roku podczas Zlotu Zabytkowych Samochodów w Mogilnie. Przyjechali wartburgiem z 1967 roku. Kazimiera ma 94 lat. Jej 71-letni syn, Bogdan, całe życie mieszka z matką, nigdy się nie ożenił. Różyccy mieszkają w dwuizbowym mieszkaniu w starej kamienicy pod Warszawą. Od maja do października, niemal co weekend, w różnych miejscach Polski odbywają się spotkania miłośników samochodów. Bogdan i jego mama uczestniczą w zjazdach.
"Najbrzydszy samochód świata" - TVP2, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 25.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×