Program TV na wtorek, 28.05.2019. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 28.05.2019? Dziś w TV nowy odcinek "M jak miłość", a także takie filmy jak "Plan ucieczki", "Reakcja łańcuchowa" czy "Chciwość". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 28 maja 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 28.05.2019 r.:

Młody analityk finansowy odkrywa niepokojące dane w księgach banku. Powiadamia przełożonego. Okazuje się, że popełniono tak duże błędy, że instytucji grozi postawienie w stan upadłości. Natychmiast zostaje zwołane posiedzenie najważniejszych osób w firmie.
"Chciwość' - Stopklatka TV, godz. 20:00

Ray Breslin zajmuje się sprawdzaniem zabezpieczeń w więzieniach. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie przetestowania nowego ośrodka dla szczególnie niebezpiecznych osadzonych, których należy na stałe odizolować. Trafia do zakładu o nazwie "Grób", finansowanego przez prywatnych inwestorów. Placówkę zbudował naczelnik Hobbes, kierując się wytycznymi z książki napisanej przez Breslina. Wkrótce okazuje się, że Ray ma pozostać w "Grobie" na zawsze. Jedyną nadzieją na ucieczkę jest pomoc więźnia Emila Rottmayera.
"Plan ucieczki" - Polsat, godz. 20:10

Kamil zdradza w końcu Kindze, że przeszedł niedawno operację mózgu. Dziewczyna od razu mówi o tym Ance oraz Magdzie. Gdy Chodakowska przyjeżdża do kliniki, by przyjaciela odwiedzić, Budzyński znów czuje ukłucie zazdrości. Zduńska ma poza tym problemy w domu, bo Misiek jest coraz bardziej zazdrosny o bliźniaczki. Tymczasem Iza odbiera telefon od wujka Artura, który – bliski śmierci – pragnie ostatni raz z dziewczyną porozmawiać.
"M jak miłość" odcinek 1449. - TVP2, godz. 20:55

Libby Parsons, niesłusznie oskarżona o zabójstwo męża i skazana na 10 lat więzienia, prosi przyjaciółkę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Angie decyduje się adoptować chłopca, po czym wraz z nim znika. Dzięki pomocy współwięźniarek Libby trafia na ślad dziecka, zbiegłej przyjaciółki i swojego męża, jak najbardziej żywego. Wkrótce wychodzi na jaw, w jakim celu została upozorowana jego śmierć.
"Podwójne ryzyko" - TVN7, godz. 21:00

Podczas wojny w Etiopii snajper Bob Lee Swagger cudem uchodzi z życiem. Powraca do kraju i zamieszkuje w górach stanu Wyoming. Pewnego dnia odwiedzają go agenci CIA. Proszą, by wyśledził snajpera szykującego zamach na prezydenta USA. Bob przyjmuje zadanie. Niebawem okazuje się, że intryga ma na celu zamordowanie towarzyszącego prezydentowi arcybiskupa Etiopii, a Swagger zostaje wplątany w zabójstwo. Ranny strzelec ucieka przed agentami FBI. Musi oczyścić się z zarzutów, w czym pomagają mu agent FBI, wdowa po przyjacielu i sekretarka z FBI.
"Strzelec" - TVN, godz. 21:35

Podczas wyjątkowo mroźnej zimy w Chicago grupa naukowców pracuje nad wykorzystaniem wody jako źródła taniej energii. Pewnego dnia zespół dokonuje przełomowego odkrycia. Zespołem badaczy kieruje doktor Alistair Barkley - naukowiec idealista. Eddie Kasalivich jest najbardziej twórczym pracownikiem. Przypadkowo staje się świadkiem morderstwa wynalazcy i kradzieży prototypu. Policja podejrzewa Eddiego o udział w przestępstwie. Zmuszony do ucieczki przechodzi gehennę, zanim zdoła oczyścić się z zarzutów.
"Reakcja łańcuchowa" - TV4, godz. 21:55

Zobacz galerię

Roksana Węgiel w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 28.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×