Program tv na wtorek, 4.06.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 4 czerwca 2019 roku. Zdecydujecie się dzisiaj na film, serial czy może koncert? A może ostatni w tym sezonie odcinek "M jak miłość"? Brzmi dobrze? Dokładnie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 4.06.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 4.06.2019 r.:

Sergiej Dowłatow jest wybitnym rosyjskim pisarzem. Artysta zmaga się z radziecką propagandą i cenzurą, która blokuje publikacje jego dzieł. Mimo przeciwności Siergiej nie chce wyemigrować z Rosji. Najważniejsza jest dla niego rodzina - żona Jelena i córka Katia. By móc publikować, wykonuje coraz bardziej absurdalne zadania zlecone przez związek pisarzy.
"Dowłatow" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Relacja z koncertu dla uczczenia pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Na scenie w sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku pojawi się około stu artystów. Koncert został podzielony na trzy części: było, jest i będzie. Pierwsza odsłona to wspomnienie lat 80. XX wieku - wydarzeń w Stoczni Gdańskiej i ostatniej dekady PRL-u. W drugiej części pojawią się utwory odnoszące się do takich wartości jak wolność i demokracja. Zwieńczeniem będą słynne piosenki z przesłaniem, m.in. "Arahja", "Dziwny jest ten świat" i "The Sound of Silence".
Polskę kocham - Polsat, godz. 20:00

W dniu ślubu Ula wciąż ma wątpliwości… Do siedliska zagląda nagle biologiczny ojciec dziewczyny – Jakubczyk - gotów zmienić wesele córki w koszmar. Mateusz wyznaje rodzinie, że postanowił zostać w Grabinie, zdać w Polsce maturę i ożenić się z Lilką. Tymczasem w Warszawie Iza waha się, czy powinna pojechać na pogrzeb wujka Artura – bojąc się każdego spotkania z byłym mężem. Skalski zjawia się na cmentarzu w asyście policji i z gotowym planem ucieczki. Marcin poznaje w pracy atrakcyjną panią inspektor: Ewę Wielicką.
"M jak miłość" odcinek 1451 - TVP2, godz. 20:55

Bezwzględny milioner Emil Fouchon oraz jego bogaci przyjaciele dla sadystycznej przyjemności polują na bezdomnych. Fouchon, który jest pomysłodawcą tej zabawy, proponuje ofiarom wysoką stawkę: sto tysięcy dolarów nagrody, jeśli udałoby im się przeżyć chociaż jeden dzień pościgu. Na zawodników wybierani są przy tym szczególni mężczyźni, najchętniej weterani wojenni, którzy potrafią się bronić, co dodatkowo zwiększa emocje. Ale nawet oni nie mają szans w krwawych łowach.
"Nieuchwytny cel" - TVN7, godz. 21:00

Młody pilot zostaje wyrzucony z armii za odmowę wykonania rozkazu. Dostaje pracę jako drugi pilot w linii lotniczej. Podczas lotu do Azji jego załoga odbiera sygnał SOS z jednej z wysp wulkanicznych i postanawia podjąć próbę misji ratunkowej. By ją wypełnić i jednocześnie wyjść cało z konfrontacji z rozszalałymi siłami natury, członkowie załogi muszą się zjednoczyć, zaufać sobie nawzajem i być gotowi na największe poświęcenie dla innych.
"Załoga" - TV4, godz. 21:00

Siedmiu dilerów organizuje transport narkotyków z Hiszpanii do Francji. Ma to być łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Podczas kontroli granicznej handlarze stają się celem ostrzału. W panice mężczyźni porywają turystkę, Nadię, co tylko pogarsza sytuację. W pościg za grupą ruszają członkowie konkurencyjnego gangu i policja. Przywódca, Alex, za wszelką cenę chce uratować towar i wyciągnąć swoich ludzi z pułapki.
"Szybki konwój" - Ale kino+, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 4.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×