Program tv na wtorek, 4.09.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 9 września 2018 roku. Macie ochotę na program rozrywkowy, serial czy film? A może nie trzeba wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV. Oto program telewizyjny na wtorek, 9.09.2018.

Multimedia

Program tv na wtorek, 4 września 2018 r.:

Lecący do Chile samolot z urugwajską drużyną rugby na pokładzie rozbija się w Andach. Część pasażerów ginie na miejscu, inni umierają z powodu ran i wycieńczenia. Po ośmiu dniach rozbitkowie dowiadują się ze znalezionego radia, że zaprzestano ich poszukiwań. Grozi im śmierć głodowa. W akcie desperacji zaczynają jeść zwłoki towarzyszy. Po dziesięciu tygodniach trójka śmiałków wyrusza po pomoc. Po dwóch miesiącach docierają do celu. Gdy cichnie radość spowodowana ocaleniem, odzywają się głosy kwestionujące ich heroizm.
"Alive: Dramat w Andach" - TVN 7, godz. 20:00

Niektóre idee są jak koktajl Mołotowa i stają się zarzewiem buntu. Inne wietrzeją i stają się śmieszne, a jeszcze inne mają uniwersalną moc zmiany spojrzenia na świat. Cate Blanchett wciela się w 13 postaci, które wygłaszają na ekranie fragmenty słynnych manifestów artystycznych autorstwa pisarzy i reżyserów, malarzy i tancerzy, rzeźbiarzy i poetów, filozofów i architektów.
"Manifeto" - CANAL+ Film, godz. 20:00

Kierująca jednostką dochodzeniową major Susan Turner zostaje niesłuszne oskarżona o zdradę stanu i aresztowana. Jej wierny przyjaciel Jack Reacher, zasłużony były członek jednostki, nie zawaha się przed niczym, żeby pomóc koleżance i udowodnić przed światem jej niewinność. Przy okazji mężczyzna wpada na ślad rządowego spisku, w który zamieszani są wysoko postawieni przedstawiciele armii.
"Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" - Polsat, godz. 20:10

Ekranizacja popularnego dzieła Williama Makepeace'a Thackeraya o młodej Angielce, która śni o awansie do wyższej klasy społecznej. Okres wojen napoleońskich. Młodziutka Becky Sharp (Olivia Cooke) jest niezwykle bystrą i zdeterminowaną córką malarza i francuskiej baletnicy, która ze wszystkich sił pragnie wydostać się z nizin i dostać do śmietanki angielskiego społeczeństwa.
"Targowisko próżności" odcinek 1 - HBO, godz. 20:10

Tuż po objęciu stanowiska nowy szef gazety, Marty Baron, kieruje dziennikarzy do zajęcia się sprawą księdza oskarżonego o wykorzystywanie seksualne dzieci w ciągu trzydziestu lat. Walter "Robby" Robinson, Sacha Pfeiffer, Michael Rezendes oraz Matt Carroll rozpoczynają dziennikarskie śledztwo, którego wyniki wstrząsną opinią publiczną. Przez adwokata ofiar docierają do dorosłych, którzy byli molestowani w dzieciństwie. Wkrótce okazuje się, że skala sprawy jest szersza, niż ktokolwiek na początku przypuszczał.
"Spotlight" - TV4, godz. 21:00

Idealistyczny, młody lekarz rozpoczyna staż w szpitalu pod okiem twardego i genialnego starszego rezydenta, który odsłania przed nim dobre oraz złe strony współczesnej medycyny.
"Rezydenci" odcinek 1 - FOX, godz. 21:05

Annę niepokoi nowa ordynator, podejrzewa, że Bognę i Artmana coś łączyło w przeszłości. Bogna wprowadza na oddziele rządy autorytarne i swoje zasady - koniec z samowolnymi zamianami dyżurów. Przedstawia też nowych pracowników: Kalina (Kamila Kamińska) - chirurg, Leszek (Paweł Dobek) - stażysta, internista. Do nagłej, ratującej życie pacjenta operacji, ku zdziwieniu wszystkich, sama wyznacza Michałowi asystę - Kalinę.
"Diagnoza" sezon 3, odcinek 1 - TVN, godz. 21:30

Stary po odejściu z fabryki traci sens życia. Nie może spać i jeść. Nie potrafi odnaleźć się w niezrozumiałym dla niego świecie. Dziewczyna i dziecko uciekają przed przemocą i życiową degradacją. Widz ma okazję obserwować proces jałowienia połączonych niespodziewanie losów i próby opierania się monotonii codzienności przez bohaterów.
"Huba" - Ale kino+, godz. 23:40

Beverly Sutphin to wzór matki i żony. Dla dobra najbliższych gotowa jest na każde poświęcenie i biada temu, kto choćby niechcący sprawi przykrość jej dzieciom, mężowi lub jej samej. Wówczas Beverly zmienia się w morderczynię. Pierwszą jej ofiarą jest nauczyciel, który ośmielił się skrytykować syna. Beverly nęka telefonami znienawidzoną sąsiadkę, która kiedyś zajęła jej miejsce na parkingu. W końcu posuwa się do morderstwa. Następną ofiarą jest chłopak, który nie interesuje się jej córką. Lista ofiar przykładnej gospodyni rośnie z każdym dniem.
"W czym mamy problem?" - TV4, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 4.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×