Program tv na wtorek, 8.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek to pojedynek zawodowych zabójców i nagrodzony czterema Oscarami film Stevena Spielberga opowiadający o przygodach dzielnego archeologa. Sprawdź, co warto obejrzeć we wtorek. Oto nasz program tv na 8 sierpnia!

Multimedia

Program tv na wtorek, 8 sierpnia 2017:

Agent Eliot Ness przybywa do Chicago. Ma położyć kres handlowi alkoholem i terrorowi szerzonemu przez gang Ala Capone. Pierwsza akcja kończy się niepowodzeniem na skutek informacji od skorumpowanych policjantów. Upokorzony Ness zwraca się o pomoc do starego policjanta Jima Malone'a. Werbują jeszcze dwóch ludzi. Jednym z nich jest księgowy, który podsuwa Nessowi pomysł, by oskarżyć Capone o malwersacje podatkowe. Na współpracę godzi się również młody absolwent szkoły policyjnej, strzelec wyborowy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Nietykalni" - TVN7, godz. 20:00

Znana we Francji dziennikarka Elsa Casanova sprzeciwia się obecności zachodnich sił zbrojnych w Afganistanie. Kobieta jest zaangażowana w sprawę emancypacji afgańskich kobiet. W Kabulu przeprowadza wywiad z jedną z nich. Maina odsłania twarz przed kamerą, opowiada swoją historię. Twierdzi, że widzą się ostatni raz, ostrzega też rozmówczynię przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Wkrótce Elsa oraz jej afgański przewodnik zostają uprowadzeni przez talibów. Aby uwolnić dziennikarkę, francuski rząd wysyła do Afganistanu oddział sił specjalnych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Terytorium wroga" - TV Puls, godz. 20:00

Tommy, były żołnierz, powraca do rodzinnego miasta po długiej nieobecności. Postanawia wziąć udział w organizowanym tam turnieju MMA, a wysoką nagrodę przekazać wdowie po poległym koledze. O pomoc zwraca się do ojca, Paddy'ego. Dla obu mężczyzn jest to szansa na odbudowanie dawno zerwanej relacji i uporanie się z przeszłością. Wkrótce okazuje się, że do turnieju zgłasza się również Brendan, starszy brat Tommy'ego, dla którego wygrana może być ostatnią szansą na spłacenie kredytu i zapewnienie rodzinie stabilizacji finansowej.
"Wojownik" - Polsat, godz. 20:10

Płatny morderca Robert Rath dostaje zlecenie zabicia świadka, który znajduje się pod ochroną FBI. Ku jego zdumieniu ubiega go inny zabójca, Miguel Bain. Okazuje się, że tajemniczy zleceniodawca wynajął ich obu do tego samego zadania. W obawie, że Bain chce zająć jego miejsce Rath przyjmuje kolejne zlecenie, być może ostatnie w jego karierze. W grę wchodzi suma dwóch milionów dolarów, które Rath ma otrzymać za zlikwidowanie pewnego Holendra handlującego oprogramowaniem oraz jego dostawcy, którym okazuje się piękna kobieta o imieniu Electra.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zabójcy" - TVN, godz. 20:55

Deb jest pochłonięta przygotowaniami do rozprawy doktorskiej. Wskutek zbiegu okoliczności otrzymuje propozycję wystąpienia w roli pogodynki w lokalnej stacji telewizyjnej. Mentor, dr Harris, zachęca ją, by wykorzystała zajęcie do wykreowania wizerunku, co pomoże jej w zdobyciu stypendium. Dziewczyna podbija nie tylko serca widzów, ale także zwraca uwagę szefa wiadomości, który nakłania ją, by podpisała stałą umowę ze stacją. Sława oraz zainteresowanie szefa sprawiają, że praca doktorska i przyjaciele pogodynki schodzą na drugi plan.
"Pogoda na miłość" - TVP2, godz. 21:50

Wciągająca historia nastolatków z Tree Hill w bajecznej oprawie muzycznej! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Doktor Indiana Jones jest archeologiem, który łączy wykłady uniwersyteckie z ekspedycjami badawczymi. Właśnie powrócił z ostatniej, w trakcie której poniósł porażkę w rywalizacji z naukowcem pracującym dla nazistów. Nie dane jest mu zająć się nauczaniem. Otrzymuje bowiem tajne zadanie od służb specjalnych. Wyrusza do Egiptu, gdzie prawdopodobnie odkryto miejsce przechowywania Arki Przymierza. Nie może dopuścić, by święte trofeum znalazło się w rękach Niemców. Pomoże mu w tym jego dawna dziewczyna, Marion.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Poszukiwacze zaginionej arki" - TVN, godz. 23:45

Zobacz galerię

Premiery kinowe sierpień 2017

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×