Program tv na wtorek, 9.04.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami wtorek, 9 kwietnia 2019 roku. Dzisiaj w telewizji znajdziecie doskonałe filmy i seriale! Skusicie się? Sprawdźcie co warto dzisiaj obejrzeć w TV. Oto program na wtorek, 6.04.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 9.04.2019 r.:

Barney Ross dowodzi grupą najemników, do której należą: Lee Christmas, Yin Yang, Hale Caesar i Toll Road. Po jednej z akcji snajper Gunner Jensen zostaje wykluczony z grupy. Najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego "Kościelnego". Mają obalić generała Garzę, który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają Sandrę, działającą w lokalnym ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach handlarzy narkotyków.
"Niezniszczalni" - Polsat, godz. 20:10

Psycholog, dr Chris Kelvin, zostaje wysłany na stację kosmiczną, która utraciła kontakt z Ziemią. Podjął się misji przeprowadzenia dochodzenia na pokładzie "Prometeusza" pod wpływem prośby przyjaciela, dowódcy stacji, zaniepokojonego niecodziennymi zachowaniami załogi. Zagadkowa wiadomość komandora nie zawierała jednak żadnych szczegółów dotyczących zaistniałego problemu. Na miejscu okazuje się, że Gibarian nie żyje, a załoga zdradza objawy choroby psychicznej. Źródłem rozgrywających się wydarzeń jest tajemnicza planeta Solaris.
"Solaris" - ale kino+, godz. 20:10

Pablo Escobar był najpotężniejszym baronem narkotykowym XX wieku. Zajmował się przemytem kokainy do Stanów Zjednoczonych i wielu innych państw na świecie. Wartość majątku Escobara oszacowano na 55 miliardów dolarów. Gdy pewnego dnia Pablo poznaje gwiazdę telewizji Virginię Vallejo, jego świat zostaje wywrócony do góry nogami. Dziennikarka odkrywa ciemną stronę osobowości mężczyzny, którego pokochała, lecz nie potrafi się z nim rozstać.
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - CANAL+, godz. 21:00

Michał próbuje ponownie odwiedzić Bognę, ale nie zastaje jej w domu. Zostaje sfotografowany przez mężczyznę wynajętego przez Artmana. Jan niezwłocznie spotyka się z oficerem CBŚP, by przekazać mu tę informację - podejrzewa Michała i Bognę o spiskowanie przeciwko niemu… Szybko skutkuje to wizytą oficera w szpitalu. Pojawiło się w końcu podejrzenie, że Wolski nie jest już wiarygodny jako świadek, skoro kontaktuje się z oskarżoną. Michał przyznaje się do wizyty u Bogny…
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Po czteroletnim pobycie w Londynie psycholog Magdalena Borska zaczyna pracę w polskim szpitalu, gdzie czekają na nią nowe wyzwania. Musi się zmierzyć z niechęcią współpracowników, którzy nie chcą się przyznać do trudnych emocji po nieudanej akcji ratunkowej sprzed sześciu miesięcy. Chirurg Jan Sowiński, po tragedii oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej, wraca do pracy po przerwie. Magdalena musi przełamać nieufność personelu i nawiązać pozytywne relacje z lekarzami, którzy na co dzień zmagają się z ogromnym poczuciem odpowiedzialności.
"Echo serca" - TVP1, godz. 21:40

Pracująca samotna matka, Maggie, wraz z synem Oliverem wprowadza się do domu na Brooklynie. Zostawia chłopaka pod opieką mrukliwego mizantropa z sąsiedztwa, Vincenta. Ten zabiera podopiecznego do miejsc, w których jest częstym gościem - na wyścigi konne, do klubu ze striptizem i do baru. Często towarzyszy im ciężarna striptizerka, Daka. Z czasem pomiędzy zgryźliwym, cierpiącym na brak gotówki Vincentem i chłopcem rodzi się więź.
"Mów mi Vincent" - TVP Kultura, godz. 21:55

Świat przyszłości. Obcy chcą zniszczyć Ziemię. Najpierw odłączyli ludziom prąd, a następnie zesłali na nich szereg kataklizmów i plag. Po czwartej fali ataku na Ziemi pozostała zaledwie garstka niedobitków. Kosmici przewyższają Ziemian pod każdym względem. Przygotowywane przez nich piąte uderzenie może sprawić, że ludzie zostaną ostatecznie unicestwieni. Strach paraliżuje wszystkich. Żyjący w postapokaliptycznym mieście Cassie, Evan, Ben i Sam próbują stawić czoła najeźdźcom.
"Piąta fala" - TV Puls, godz. 22:05

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 9.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×