"Project Runway" od 2 marca w TVN!

Czy sukces można zaprojektować? W przypadku tego programu jest to możliwe! "Project Runway" pojawił się już w dwudziestu czterech krajach na świecie, zdobył miliony fanów i prestiżowe nagrody, jak choćby amerykańską statuetkę Emmy - określaną mianem telewizyjnego Oscara.

Multimedia

Do tego każdy odcinek show to plejada znanych nazwisk oraz gwarancja najmodniejszych trendów i ogromnych emocji.

"Project Runway" narodził się w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku, gdzie do tej pory powstało dwanaście edycji programu. Każda z nich biła rekordy oglądalności i stawała się dla jego zwycięzców trampoliną do świata wielkiej mody. Amerykański show to królestwo popularnej modelki Heidi Klum. Przez lata w jej programie, w roli gości specjalnych, pojawiały się gwiazdy z pierwszych stron gazet, jak choćby Natalie Portman, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker, Miranda Kerr, Pharrell Williams czy Liv Tyler.

Sukces "Project Runway" w Stanach Zjednoczonych spowodował produkcję lokalnych wersji programu m.in.: w Australii, Brazylii, Izraelu, Filipinach, Południowej Korei, Szwecji, Portugalii, Rosji, Turcji czy Wielkiej Brytanii. W 2014 roku do tego zacnego grona dołączyły trzy kraje: Francja, Włochy i Polska!

CZYTAJ TAKŻE: ANJA RUBIK O PROJECT RUNWAY: POLACY DOWIEDZĄ SIĘ JAK WYGLĄDA PRACA PROJEKTANTA [WIDEO] JOANNA PRZETAKIEWICZ ZDRADZA KULISY "PROJECT RUNWAY"

"Project Runway" wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków programu uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program - Anja Rubik, założycielka marki La Mania - Joanna Przetakiewicz, projektant mody - Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

Na zwycięzcę programu "Project Runway" czeka nie tylko sława i prestiż, ale także wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia kariery w świecie mody: trzysta tysięcy złotych, mecenat artystyczny marki SIMPLE oraz sesja własnej kolekcji w magazynie "ELLE".

Jury: Anja Rubik (prowadząca), Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski

Mentor: Tomasz Ossoliński

**Emisja: NIEDZIELA, o godzinie 21.00

Od 2 marca**

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×