"Projek Lady 3" odcinek 7. Odpadły Katarzyna Wójciak i Magdalena Prusinowska! Co się wydarzyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tym razem w "Projekcie Lady" mentorki zaprowadziły tydzień bez przeklinania! Jak poradziły sobie z tym wyzwaniem uczestniczki? Sprawdź, co się wydarzyło i która z dziewcząt musiała opuścić Pałac w Rozalinie!

Multimedia

"Projekt Lady 3" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Street art, rzeźba teatr - uczestniczki "Projekt Lady" odkryły świat, który do tej pory był im zupełnie obcy. Dzięki obcowaniu ze sztuką, poszerzyły swoje horyzonty. Dzięki przygotowanym dla nich aktywnościom, każda z dziewcząt mogła poczuć się jak prawdziwy artysta, wyrazić siebie i dać ujście długo skrywanym emocjom. Z okazji "ukulturalniania" uczestniczek, na początku mentorka Irena zarządziła tydzień bez przeklinania!

Poznaj uczestniczki! Ile mają lat i skąd pochodzą? "To prawdziwe perełki" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jako, że sztuka ma wiele twarzy, na początek dziewczęta zetknęły się ze sztuką uliczną. Mogły puścić wodze fantazji i stworzyć mural, wyrażając nim siebie. Przy okazji dowiedziały się paru nowych rzeczy o sobie samych. Po streetartowej przygodzie, uczestniczki miały lekcję rzeźbiarstwa i o ile ze sztuką uliczną zetknęły się niejednokrotnie, o tyle tworzenie rzeźb jest im zupełnie obce. Żeby tego było mało, musiały wyrzeźbić akt, do którego pozowała im para nagich modeli. To był dla dziewcząt prawdziwy szok!

W międzyczasie okazało się, że niektóre z kandydatek na damy nigdy nie były w teatrze lub kojarzą go z nudą. Tak o teatrze mówiła m.in. Sandra. Jednak wizyta w teatrze improwizacji skutecznie odmieniła to zdanie. - Byłam zachwycona. Uśmiałam się, a ja bardzo lubię się śmiać - twierdziła po wszystkim Sandra. Uczestniczki nie tylko zasiadły na widowni, ale same stanęły na scenie.

Wzruszające listy do rodziców, praca w kuchni i niespodziewana decyzja mentorek! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dla dziewcząt minęły już dwa miesiące z dala od domu i bliskich. Niektóre z nich, przytłoczone ogromem wyzwań i tęsknotą za domem, myślały o dobrowolnym opuszczeniu programu. Największy kryzys miała Patrycja, która dopiero po rozmowie telefonicznej z mamą wzięła się w garść. Podczas wieczoru eliminacji mogła wybrać - czy chce zostać, czy opuścić program. Zdecydowała się nie oddawać pereł.

Z programu "Projekt Lady" odpadły Katarzyna Wójciak i Magdalena Prusinowska!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • jola (gość)

    I dobrze odpadły dwa pustaki

    03.07.2018 01:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×