"Projekt Lady 3" odcinek 5. Robert Kudelski oko w oko z uczestniczkami! Co o nich sądzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 5. odcinku "Projektu Lady 3" z uczestniczkami spotyka się aktor Robert Kudelski. Jakie miał zadanie w Pałacu w Rozalinie? Zapytaliśmy go, co sądzi o dziewczętach i w jaki sposób przyczynił się do zmian w ich życiu.

Multimedia

"Projekt Lady 3" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Czas na wizytę kawalerów w Pałacu w Rozalinie! Dziewczęta, przygotowując się do spotkania z nimi, wzięły udział w warsztatach, mających nauczyć je, jak prowadzić interesującą rozmowę. Mentorki postanowiły udowodnić uczestniczkom, że tematów do rozmowy jest wiele i w tym celu przetestują ich wiedzę z kilku dziedzin: literatury, sztuki, historii.

Wizyta kawalerów i ostra reprymenda dla dziewcząt. Zobacz, co się wydarzy! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

By rozmowa się udała, należy dopasować słownictwo do sytuacji. Konieczne było więc wyeliminowanie ze słownika dziewcząt "epitetów", których jak dotąd stanowczo nadużywały. Tu pomóc miał Robert Kudelski - aktor, znany z roli Michała Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej".

- Prowadziłem warsztaty z komunikacji - jak prowadzić rozmowę, jakich tematów unikać, a jeżeli nie da się uniknąć - jak z nich wybrnąć - wskazuje Robert Kudelski. - Myślę, że ten program nie polega na tym, żeby wyłonić "największą damę", ale osobą, która robi największy progres - dodaje aktor.

Uczestniczki show TVN nie do poznania! Zobaczcie, jak teraz wyglądają! Dobra zmiana? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×