"Projekt Lady 4". Małgorzata Rozenek-Majdan znowu będzie zmieniać dziewczyny w damy! Program zastąpi ciągle przesuwane od emisji show "Starsza pani musi fiknąć"?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów programu "Projekt Lady". Już w maju na antenie TVN zadebiutuje 4. edycja tego show! Czego tym razem możemy się spodziewać? Sprawdźcie!

Multimedia

"PROJEKT LADY 4" - KIEDY PREMIERA?

"Projekt Lady 4" na antenę TVN trafi już w maju, chociaż dokładna data premiery jeszcze nie jest znana. Co ciekawe, program Małgorzaty Rozenek-Majdan wskoczył w miejsce, które pierwotnie miał zajmować program "Starsza pani musi fiknąć", jednak emisję tego show z nieznanych przyczyn przesunięto na jesień.

Julia Jaroszewska w sukni ślubnej! Uczestniczka programu TVN wyszła za mąż?Zobacz więcej

W 4. edycji programu "Projekt Lady" zasady nie ulegną zmianie. Ciągle na ekranie będziemy oglądać niesforne i roszczeniowe dziewczyny, które specjaliści telewizji TVN będą chcieli zmienić w prawdziwe damy. Stawka jest wysoka - trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie.

Nazwiska uczestniczek programu "Projekt Lady 4" jeszcze nie są znane, ale wiadomo, że mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już przygotowują warsztaty dla zawodniczek. Więcej informacji na temat "Projekt Lady 4" już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×