"Projekt Lady 4" odcinek 4. Metamorfozy uczestniczek! Jak się zmieniły? Odpadła Małgorzata Bartnik!

W programie "Projekt Lady" nadszedł czas, by skończyć ze sztucznym wizerunkiem i pokazać młodym damom, że kluczem do piękna jest naturalny wygląd. Po gruntownych metamorfozach na dziewczęta czekała sesja fotograficzna, która wzbudziła ogromne emocje. Jak zmieniły się uczestniczki? Która z nich odpadła z "Projektu Lady"?

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Kompleksy związane z wyglądem zewnętrznym mają swoje podłoże dużo głębiej, a do tego najczęściej mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego dziewczęta widzą siebie w krzywym zwierciadle i tak bardzo siebie nie lubią? W 4. odcinku programu "Projekt Lady 4" konfrontacją z kompleksami zajęła się mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz. Dodatkowo, by uczestniczki przekonały się, że każdy walczy z brakiem samoakceptacji oraz nieustanną krytyką innych osób, swoją historię opowiedziała Karolina Pisarek, modelka i jedna ze stu najpiękniejszych twarzy świata. Dziewczyny były w szoku, że ktoś taki jak ona może mieć jakiekolwiek kompleksy.

Magdalena Lubacz o zmianach w jej życiu po programie. Będzie śpiewać?Zobacz więcej

Po sesji zdjęciowej, warsztatach i wyjątkowym spotkaniu, dziewczęta czekał jeden z najbardziej stresujących momentów w programie. Przyszedł czas, aby porzucić dotychczasowy wizerunek, którego uczestniczki kurczowo się trzymają! Bez makijażu, doczepów, sztucznych paznokci i rzęs - dla niektórych dziewcząt metamorfoza była drogą przez mękę. Batalia o każdy szczegół wypracowanego przez lata image'u w przypadku wielu uczestniczek zakończył się łzami oraz ostrą wymianą słów.

Po ciężkich zmianach, naturalnie piękne dziewczęta otrzymały zaproszenie na elegancki obiad, który zorganizowała mentorka Irena Kamińska-Radomska. Jednak nie zabrakło na nim wielu ukrytych haczyków - największym dylematem dla uczestniczek były trunki zamawiane do posiłków, a zwłaszcza ich nad wyraz szeroki wybór...

Marta Tomczak otworzyła salon urody! Wspierały ją mentorki z programu!Zobacz więcej

Wieczorem dziewczęta zetknęły się z kulturą i sztuką w różnych jej odsłonach. W Muzeum Narodowym mogły podziwiać malarstwo i rzeźbę, w Filharmonii Narodowej delektować się muzyką klasyczną, a w Mateczniku Mazowsze zobaczyły widowisko przygotowane przez ludowy zespół pieśni i tańca.

W 4. odcinku "Projektu Lady 4" odpadła Małgorzata Bartnik!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×