"Projekt Lady 4" odcinek 7. Nauka cierpliwości i warsztaty ze złości! Dwie uczestniczki odpadły z programu!

7. odcinek programu "Projekt Lady 4" za nami! Działo się! Tym razem przyszłe damy uczyły się cierpliwości, a także miały warsztaty ze złości... Sprawdźcie, kto odpadł z programu!

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Projekt Lady 4" odcinek 7 - co się wydarzyło?
Odcinek 7. programu "Projekt Lady 4" rozpoczął się w dość nietypowy sposób. Uczestniczki musiały zmierzyć się z tajemniczymi pudełkami, w których można było znaleźć... żyjące zwierzęta, jedzenie lub zabawki. Przyszłe damy musiały rozpoznać to, co znajduje się w pudełkach. Ćwiczenie miało za zadanie zwalczyć w uczestniczkach strach. Dziewczyny bały się wyjść ze swojej strefy komfortu.

Łzy, wzruszenia i przeprosiny! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan przybliżyła sposoby radzenia sobie z hejtem i plotką. Proste ćwiczenie w głuchy telefon pokazało uczestniczkom, jak łatwo inaczej zrozumieć przekaz. Następnie dziewczyny zajęły się przygotowywaniem sushi, co miało nauczyć je cierpliwości. Za dużo ryżu, za mało ryżu, złe kształty - łatwo nie było! Niektóre z przyszłych dam naprawdę mocno się denerwowały przy swoich porażkach.

Roksana Gac i jej życie po programie. Jak zmieniła się zwyciężczyni 2. edycji?Zobacz więcej

Doktor Irena Kamińska-Radomska wprowadziła dziewczyny do świata nowych smaków, serwując oryginalne dania. Uczestniczki musiały ich spróbować z zasłoniętymi oczami, ale niektóre z nich miały z tym ogromny problem - nie chciały jeść czegoś, czego nie znają. Kolejnego dnia mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz postanowiła porozmawiać z dziewczynami o złości. W tym celu musiały odegrać scenki, w czasie których było bardzo ostro! Sabina mocno naskoczyła na Agatę. Niby było to tylko zadanie aktorskie, jednak wyglądało bardzo realistycznie. Na koniec uczestniczki wzięły udział w wyścigu samochodowym!

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 4" ODPADŁY RÓŻA FLORCZYK ORAZ KATARZYNA KOZUBEK

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×