"Projekt Lady 5" odcinek 2. Nietypowa nauka chodzenia, spotkanie z arystokracją i laboratorium savoir vivre'u. Odpadła Monika Kukla

Zbuntowane dziewczyny na dobre zadomowiły się w Rozalinie. W 2. odcinku "Projektu Lady" kandydatki na damy wyprawiły imprezę i przeszły test u mentorki Ireny. Pierwsza z dziewcząt musiała oddać perły i opuścić pałac. Kto odpadł w 2. odcinku "Projekty Lady"?

Multimedia

"Projekt Lady" sezon 5. odcinek 2. - co się wydarzyło?

Dziewczęta rozpoczęły drugi tydzień eksperymentu "Projekt Lady" od... imprezy, bo Mariola znalazła w lodówce butelki wina. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Panie ledwo dotoczyły się do swoich łóżek. Następnego dnia podczas śniadania dziewczęta uczyły się jeść kanapki widelcem i nożem. Musiały też ponieść konsekwencje nocnej posiadówki. -Alkohol jest dla ludzi, jesteście dorosłe, ale to nie był wasz alkohol - pouczyła je mentorka Tatiana. Jako zadośćuczynienie kandydatki na damy musiały wyszorować wszystkie powierzchnie płaskie w pałacu.

Poznaj bohaterki nowej edycji! Mentorki zdołają zrobić z nich damy?!Zobacz więcej

Po śniadaniu Iwona Radwan-Sado rzuciła dziewczyny na głęboką wodę - przyszłe damy uczyły się chodzenia na szpilkach. Ich zadaniem było wejść na zawieszoną nad wodą kładkę, zabrać kieliszek i wrócić do grupy. Ekstremalna wyprawa zakończyła się niepowodzeniem Oliwii, która jako jedyna wpadła do wody. Wyróżniona została natomiast Gosia. -Cieszę się, że ktoś docenił mój trud - przyznała dziewczyna.

Mentorka Tatiana rozprawiała dziś z przyszłymi damami o poczuciu wartości. -Moja własna mama uważa, że jestem nienormalna. - wyznała Ola. Tymczasem mentorka Irena postanowiła nauczyć dziewczyny odpowiedniej postawy podczas obiadu, w białej sali, nazwanej przez nią laboratorium savoir vivre'u.

Kandydatka na damę kusi ciałem na Instagramie! Jest podobna do popularnej influencerki!Zobacz więcej

Gdyby tego było mało, paniom przyszło spędzić wieczór w towarzystwie "arystokratów". Zaproszenia na kolację wywołały ogromne poruszenie wśród dziewczyn. Test podpatrywała oczywiście mentorka Irena. -Tego nie można, tamtego nie można. Na Woodstock jechać nie można, taplać się w błocie nie można, co to za życie [...] Nawet gdybym się urodziła hrabia, to bym się wyrzekła hrabia - stwierdziła Dagmara. Wieczorem przyszedł czas podsumowań. Pierwsza dziewczyna musiała opuścić pałac w Rozalinie.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Z "Projekt Lady" odpadła Monika Kukla!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×