"Projekt Lady 5" odcinek 6. Uczestniczki spotkały się z bliskimi! Czy dawne konflikty zostały zażegnane? Kto odpadł?

W 6. odcinku "Projekt Lady 5" uczestniczki odwiedzili najbliżsi. W Rozalinie nie brakowało więc wzruszeń. Czy dziewczynom udało się zażegnać wszystkie konflikty? Co jeszcze wydarzyło się w szóstym tygodniu ich zmagań w programie? Sprawdź, kto odpadł.

Multimedia

"Projekt Lady 5" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Julii zabrakło determinacji by dalej walczyć. Reszta dziewczyn dotarła do półmetka programu. Szósty odcinek "Projekt Lady 5" rozpoczął się dla rozalińskich dam bardzo intensywnie. Uczestniczki musiały przygotować dania na kolację dla najbliższych. Wspierał je Tomek Łagowski, szef kuchni Pałacu w Rozalinie.

Mentorka Irena podzieliła dziewczyny na grupy: pierwsza odpowiadała za zakupy, druga za sprzątanie wnętrza pałacu, a trzecia musiała zadbać o teren wokół budynku. Ola i Natalia zorganizowały sobie wyścigi na kosiarkach do trawy.

Na bazarze dziewczyny nie znalazły wszystkich potrzebnych produktów. Spóźniły się też na obiad z mentorką Ireną, która tym razem okazała zrozumienie.

Uczestniczki nagrały wyjątkowy teledysk! Kto pożegnał się z Rozalinem?Zobacz więcej

Podczas warsztatów z mentorką Tatianą dziewczyny pisały listy do najważniejszych dla nich osób. Samanta zdradziła, że zniszczyła psychicznie swoją siostrzenicę, która musiała przez nią chodzić na terapię. -Byłaś niedobra dla siebie, więc nie mogłaś być dobra dla innych - pocieszyła ją mentorka. Natalia bardzo chciałaby odbudować swoje relacje z mamą. W liście do najbliższych dziewczyny musiały napisać czego im dotąd brakowało, ale także za co są wdzięczne.

Następny dzień miał być wyjątkowy. Dziewczyny nie były jednak pewne, kto je odwiedzi. Bliscy dziewczyn też musieli przelać swoje emocje na papier. Siostra Samanty wybaczyła jej wszystkie krzywdy. Uroczysta kolacja z bliskimi zakończyła się sukcesem. Dziś żadna z dziewczyn nie opuściła pałacu w Rozalinie!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×