"Projekt Lady". Julia Jaroszewska nagrała piosenkę o bandyckiej miłości! Monika Banasiak "Słowikowa" idzie do ślubu w teledysku!

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady" kontynuuje karierę w branży muzycznej. Uczestniczka programu TVN nagrała właśnie teledysk do piosenki "Bandycka miłość". W klipie wystąpiła Monika Banasiak, znana lepiej jako "Słowikowa".

Multimedia

Julia Jaroszewska to uczestniczka 2. edycji programu "Projekt Lady", w którym doszła aż do finału. Jaroszewska po zakończeniu show TVN wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej i zajęła się muzyką.

Monika Banasiak "Słowikowa" w teledysku Julii Jaroszewskiej

Do sieci trafił własnie teledysk do piosenki "Bandycka Miłość", którą Julia Jaroszewska nagrała z KEstrellą. W klipie razem z Julią Jaroszewską wystąpiła Monika Banasiak, znana lepiej jako "Słowikowa". Była żona bossa mafii pruszkowskiej, Andrzeja Z. ps. „Słowik” w teledysku dumnie prezentuje swoje wdzięki w sukni ślubnej. W klipie Banasiak całuje w kościele tytułowego bandziora, a następnie ucieka sprzed ołtarza luksusowym samochodem.

Ułożyłam tą piosenkę specjalnie dla @monika_banasiak (znana również jako Słowikowa) która inspiruje wiele Polek, co osobiście zauważyłam na spotkaniach jej książek i współautora ostatniej „Kochaj albo Żyj” [...] Jest oddaną matką i znalazła w końcu wielkie szczęście w miłości. Prawdą jest też, że przeżyła więcej niż bohaterki wszystkich części ,,Kobiety mafii"! O tym, że marzę by zagrała w moim klipie mówiłam już półtora roku - tłumaczy na Instagramie Julia Jaroszewska z "Projekt Lady"

Julia Jaroszewska w sukni ślubnej! Uczestniczka programu TVN wyszła za mąż?Zobacz więcej

Teledysk do utworu "Bandycka Miłość" spotkał się z mieszanymi ocenami widzów i fanów Jaroszewskiej. Internauci zwracają w komentarzach uwagę na m.in. banalny tekst i amatorskie kadry.

Koszmar... Niestety ale teledysk typu "dlaczego ja".. Pani grająca w teledysku psuje wszystko jeszcze bardziej... Tandetne show

Okropne, źle się słucha i ciężko. Zalatuje tandetą. Teledysk coś w stylu 'trudne sprawy'.

Wokal dramat, tekst pisany na kolanie. Całość okropna.

A co ty sądzisz o teledysku do piosenki "Bandycka Miłość" z udziałem Moniki Banasiak "Słowikowej"? Wideo znajdziesz poniżej!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×