"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan w łaciatej sukience świętuje Dzień Niepodległości USA

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojawili się na przyjęciu zorganizowanym w Rezydencji Ambasador USA w Polsce z okazji Dnia Niepodległości USA. Prowadząca "Projekt Lady" zaprezentowała się w łaciatej sukience. Jak wypadła?

Multimedia

Amerykanie obchodzą Dzień Niepodległości 4 lipca, ale w amerykańskiej ambasadzie w Warszawie świętowano dzień wcześniej. Na imprezie w Rezydencji Ambasador USA w Polsce pojawili się polscy celebryci, w tym m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, Radosławem Majdanem. Z dumą pozowali do zdjęć w objęciach amerykańskiej ambasador, Georgette Mosbacher.

Rozenek-Madan, Dziurska, Lipińska i Sykut-Jeżyna powitały lato w Wilanowie! Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

Na tę wyjątkową okazję Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała łaciatą sukienkę, mającą wpasowywać się w klimat amerykańskiego Dzikiego Zachodu, a Radosław pojawił się w pasiastym garniturze z przypiętą gwiazdą szeryfa. Z kolei ambasador USA założyła iście amerykańską sukienkę - we flagi USA.

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy dotyczących zarówno stroju Małgorzaty Rozenek, jak i opisywanych przez nią relacji polsko-amerykańskich. "Pani Małgosiu ale dlaczego w opakowaniu z Łaciatego" - pyta jedna z fanek. "Pierwszy raz coś skomentuje tutaj. Przyjaźń PL z USA będzie kiedy zniosą wizy, i będziemy traktowani na równi z innymi obywatelami chociażby UE. Sukienka 👗 prześliczna. Pozdrawiam" - wskazuje inna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×