"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek o finalistkach programu. Czy utrzymuje z nimi kontakt? [WIDEO]

W finale "Projektu Lady" znalazły się Angelika, Pamela i Patrycja. Prowadząca program Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o finalistkach i zdradziła, czy utrzymuje z nimi kontakt.

Multimedia

"Projekt Lady" dotarł do finału. Na ostatniej prostej w walce o trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii pozostały Angelika Karwowska, Pamela Szczepek i Patrycja Wieja. Małgorzata Rozenek stwierdziła jednak, że każda z nich może czuć się wygrana.

Cieszę się, że ten program naprawdę zmienia życie i cieszę się, że te dziewczyny naprawdę dały z siebie wszystko. Co więcej, te rzeczy, których nauczyły się w "Projekcie Lady", przenoszą na swoje codzienne życie.

Małgorzata Rozenek zdradziła także, czy utrzymuje kontakt z uczestniczkami programu oraz, jak się mają plany dotyczące 2. edycji "Projektu Lady". Zobacz wideo!

CZYTAJ TAKŻE:

"PROJEKT LADY" FINAŁ. ANGELIKA, PAMELA CZY PATRYCJA? KTÓRA Z NICH WYGRA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
MAŁGORZATA ROZENEK: NAJWIĘKSZĄ ZWYCIĘŻCZYNIĄ PROGRAMU JEST... [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • aska (gość)

    Jestem zdumiona zachwytem nad postępami finałowych dziewcząt. Wg mnie słabe postępy i ogromna odległość do prawdziwych arystokratek. Troszeczkę sie zmieniły, owszem, ale tylko na tyle, na ile aktorki przygotowują się do roli w sztuce. Nie są to zmiany trwałe.

    30.08.2016 10:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×