"Projekt Lady". Wstrząsające zdjęcia Karoliny Plachimowicz prosto ze stołu operacjnego! Jak się zmieniła? [+18]

Karolina Plachimowicz zyskała rozpoznawalność dzięki uczestnictwie w drugiej edycji "Projektu Lady". Sympatyczna blondynka często skarżyła się na swój wygląd. Teraz chętnie poddaje się operacjom plastycznym i chwali się zdjęciami ze szpitala. Niektóre są naprawdę wstrząsające!

Multimedia

Karolina Plachimowicz to uczestniczka 2. edycji programu "Projekt Lady". Pochodzi z Rzepina i obecnie ma 27 lat. Zawsze podkreślała, że uwielbia być w centrum zainteresowania. Skąpe i wydekoltowane ubrania to był jej sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Mówiła, że nie lubi brać świata na poważnie, bo wówczas bardzo się stresuje. Była najbardziej rozerotyzowaną dziewczyną w tej edycji programu.

Marta Tomczak otworzyła salon urody! Wspierały ją mentorki z programu!Zobacz więcej

Dziewczyna często skarżyła się na swój wygląd. Kazała mówić na siebie "Brigitte" i marzyła o tym, aby być idealną. Wygląda na to, że tak jej zostało, bo patrząc na jej profil w mediach społecznościowych nietrudno się domyślić, że Karolina robi wszystko, aby zmienić to, jak wygląda. Publikując zdjęcia z czasów "Projektu Lady" pisze tak:

Powiem tak jak oglądam swoje zdjęcia przed programem czy po programie to mi pęka serce i strasznie się ich wstydzę jak ja wyglądałam wtedy.Wręcz się ich było strasznie.Już wiem dlaczego wpadłam w obsesje na punkcie swojego wyglądu to aż ciężko mi oglądać zdjęcia.Jak człowiek się zajechał 🙊już nie mówię nic na temat gołębia tak zwanej drugiej brody 🙈wyglądałam jak typowa Halinka oczywiście nie obrażając żadnych Halinek 🙈 wiem że dla wielu wydaje się to śmieszne ale chyba byłam najbrzydsza uczestniczka tego całego programu🙈może najśmieszniejsza bo w każdej ekipie musi być błazen 🙈ale bardzo to była zakompleksiona dziewczyna nieszczęśliwa teraz kompleksy zostały ale są mniejsze dużo mniejsze.💋ile człowiek w życiu przeżyje to jest nie odpisania.

Teraz Karolina często korzysta z usług chirurga plastycznego i uwiecznia to oraz publikuje w sieci! Niektóre zdjęcia są naprawdę przerażające!

Patrycja Wieja zagra w serialu! Zostanie aktorką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×