"Przeklęta" będzie miała spin-off? Netflix planuje rozszerzyć historię charyzmatycznego bohatera?

Serial "Przeklęta" ma jeszcze sporo do zaoferowania. Jak głosi plotka, Netflix przymierza się do realizacji spin-offu produkcji. Podobno chodzi o postać charyzmatycznego czarodzieja.

Multimedia

"Przeklęta" - powstanie spin-off?

Pierwszy sezon serialu "Przekleta" zadebiutował na Netflix 17 lipca i szybko stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji w serwisie. Historia Nimue (w tej roli Katherine Langford) spodobała się widzom, którzy wypatrują już kolejnego sezonu.

Katherine Langford śpiewa piosenkę promującą serial Netflixa. Posłuchaj "I Could Be Your King"!Zobacz więcej

Tymczasem w mediach pojawiła się informacja, jakoby Netflix przymierzał się do stworzenia spin-offu serialu. Głównym bohaterem miałby być charyzmatyczny czarodziej Merlin, w którego wciela się Gustaf Skarsgård. Plotka pochodzi ze strony We Got This Covered i na razie nie ma co się do niej przywiązywać.

Zobacz galerię

O serialu "Przeklęta"

"Przeklęta" to serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×