"Przygarnij mnie". Czy Anna Popek i Mariusz Pudzianowski zdecydują się na pieska?

Widzowie telewizyjnej Dwójki mieli już okazję poznać uczestników kolejnej edycji "Przygarnij Mnie", którego sponsorem jest marka Pedigree. Pierwsi bohaterowie programu, czyli Bartek Obuchowicz i Figa, już odnaleźli się nawzajem. Poważne wątpliwości ogarnęły natomiast Mariusza Pudzianowskiego, który zastanawia się czy znajdzie w schronisku odpowiedniego psa oraz Annę Popek, która z córką Oliwią rozważa wyzwanie, jakim adopcja drugiego psa.

Multimedia

"PRZYGARNIJ MNIE" - 2. SEZON W NIEDZIELE O GODZ. 18:55 W TVP2!

W premierowym odcinku "Przygarnij mnie" widzowie mogli poznać historię Figi i aktora Bartka Obuchowicza, dylematy towarzyszące Ani Popek, a także wspólnie ze strongmanem Mariuszem Pudzianowskim wypatrywać tygrysa… Bohaterowie programu w schroniskach poszukiwali zupełnie innych kompanów: Bartek – psa o łagodnym usposobieniu, który będzie się dobrze czuł w towarzystwie dzieci, Ania – towarzysza dla swojej suczki Karmelki, Mariusz – przyjaciela, który dorówna mu temperamentem i mocnym charakterem.

"Umaszczenie i kolor oczu zwierzęcia nie mają znaczenia. Liczy się to, jaki typ reprezentuje pies – sportowca czy kanapowca, lubi węszyć i zatrzymuje się przy każdym krzaczku czy biegnie przed siebie nie męcząc się przez wiele kilometrów, wybiera zabawy z człowiekiem czy raczej jest samodzielny. Wybierzmy psa, którego potrzeby będziemy w stanie zrealizować, tylko wtedy obie strony będą szczęśliwe" – podkreśla behawiorystka Aneta Awtoniuk. Zaznacza również, że pierwsze wizyty w schronisku i kilkukrotne zabranie psa na spacer stanowią dobrą okazję dla potencjalnego opiekuna i psa do wzajemnego poznania się.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYGARNIJ MNIE". ANNA POPEK PRZED TRUDNĄ DECYZJĄ [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PRZYGARNIJ MNIE". POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SEZONU! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Chęć obcowania psów z człowiekiem, zwłaszcza tych przebywających w schroniskach, chwyta za serce zarówno dorosłych miłośników zwierząt, jak i tych najmłodszych. Przekonał się o tym Bartosz Obuchowicz, którego córki od zawsze pragnęły, aby w ich domu zamieszkał czworonóg. Aktor długo rozważał tę decyzję, ponieważ zdawał sobie sprawę, że adopcja psa będzie miała wpływ na jego najbliższych i całe jego życie. Podobne wątpliwości nadal towarzyszą Mariuszowi Pudzianowskiemu oraz Ani Popek, którzy gotowi są poddać się w swoich poszukiwaniach. O tym, czy strongman i dziennikarka odnajdą czworonożnych przyjaciół widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach. Aneta Awtoniuk podkreśla, że adopcja pełnego nadziei psa musi być rozważna – nie należy kierować się wyłącznie współczuciem i litością wobec osamotnionych zwierząt. Należy rozważyć wszystkie za i przeciw, ponieważ decyzja o adopcji wiąże się z wieloma konsekwencjami dla całej rodziny i dlatego powinna być odpowiedzialna.

Telenowela dokumentalna "Przygarnij mnie”"prezentuje wzruszające historie przyjaźni pomiędzy człowiekiem a psem. Program uczy odpowiedzialnych postaw wobec zwierząt zarówno podczas podejmowania decyzji o adopcji, jak i w codziennym życiu z pupilem. Przygotowuje również zainteresowanych do wejścia w nowy rozdział swojego życia z wiedzą na temat tego, jak dojrzale opiekować się psem. Jak zauważa Aneta Awtoniuk, taka mądrość to podstawa dla zbudowania szczęśliwego i zdrowego domu, na który zasługuje każdy czworonóg.

Komentarze

Skomentuj
 • Michał (gość)

  Nie mam żadnego uprzedzenia, ba nawet szanuje jego jako sportowca, ale nie dawajcie mu żadnego psiaka, absolutnie ten gość sie nie nadaje. On wziołby rasowego psiaka "wilczura" , program potrzebny by wzmocnić popularność, ale strzelił sobie w kolano.

  01.08.2016 18:29
 • hen (gość)

  popek to celebrytka jak I pucian , niech se kupia sztuczne -- wypchane

  18.07.2016 14:52
 • hen (gość)

  Niedajcie pucianowi zadnego psa , taki chamciuch nie nadaje sie do psuw, przeciez to widac z daleka. niech sobie kupi pluszaka on jest skapy I sam zje psie zarcie.

  18.07.2016 14:48
 • valueANNA GRUSZCZYSkA (gość)

  WIEDZIAŁAM ZE DOSTJNIESZ PSA UMIESZ WALCZYĆ OSWOJE

  08.06.2016 18:01
 • M.S (gość)

  Co to jest! !! Jakies debilne komentarze.To ze nie lubicie Pudziana nie upowaznienie was do wystawiania opini na jego temat .Moim zdaniem bylby bardzo dobrym panem dla tego psa I zapewnil mu wspaniale waunki .Moze ci co hejtuja sami by przygarneli jakiegos pieska?

  02.04.2016 14:37
 • Ak (gość)

  Nie dawajcie psa Pudzianowi. To jest taki typ, że gdyby to nie było fax paus, to by trzymał psa na łańcuchu. On nie ma serca do zwierząt, robi to dla ocieplenia wizerunku, co i tak widać na pierwszy rzut oka.

  16.03.2016 07:56
 • Hanna (gość)

  Nie dawajcie tych biednych psow ze schroniska komus takiemu jak Popek albo Pudzianowi ktory z obrzydzeniem patrzy na psy a wystapil w programie dla kasy!

  11.03.2016 20:48
 • Hanna (gość)

  Nie dawajcie tych biednych psow ze schroniska komus takiemu jak Popek albo Pudzianowi ktory z obrzydzeniem patrzy na psy a wystapil w programie dla kasy!

  11.03.2016 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×