"Przyjaciele". Kiedy aktorzy znani z kultowego serialu "Friends" wrócą na plan? David Schwimmer przekonuje, że już całkiem niedługo!

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Mimo, że od premiery ostatniego odcinka minęło kilkanaście lat, produkcja wciąż zdobywa nowych fanów, dzięki ponownym transmisjom za pośrednictwem różnych stacji telewizyjnych oraz dostępności w bibliotekach serwisów streamingowych. Od jakiegoś czasu wiadomo, że lubiani aktorzy spotkają się po raz kolejny na planie. Kiedy to nastąpi?

Multimedia

Powrót "Przyjaciół"

Wiele miesięcy temu gruchnęła wiadomość, że z okazji "przejścia" serialu "Przyjaciele" do HBO powstanie odcinek specjalny produkcji. Lisa Kudrow, serialowa Phoebe, przyznała, że nie będzie to odcinek specjalny, wiadomo jednak na pewno, że Lisa wraz ze znajomymi z planu, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Mattem LeBlanc, Davidem Schwimmerem oraz Matthewem Perrym, spotkają się ponownie na planie. Kiedy to nastąpi?

Kultowy serial już wkrótce na HBO GO! Kiedy będzie dostępny?Zobacz więcej

David Schwimmer, serialowy Ross Geller przyznał niedawno, że aktorzy powinni wejść na plan już w kwietniu 2021 roku: Za nieco ponad miesiąc wybieram się w tym celu do Los Angeles. W końcu udało nam się opracować sposób na bezpieczne zrealizowanie zdjęć. Część materiału musieliśmy nagrać na zewnątrz z uwagi na protokoły bezpieczeństwa - powiedział Schwimmer.

Aktor przyznał również, że w realizacji projektu nie weźmie udziału Ellen DeGeneres, co niektórzy wcześniej zakładali. Na razie nie jest znana ani formuła projektu ani data premiery. Przewiduje się, że produkcja mogłaby zostać udostępniona we wrześniu 2021 roku, ponieważ wtedy miną dokładnie 27 lat od premiery pierwszego odcinka "Przyjaciół".

Wszystkie sezony serialu "Przyjaciele" będą dostępne w serwisie HBO GO od 15 kwietnia 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×