"Przyjaciele". Zwiastun programu hitem sieci! Jak dzisiaj wyglądają? Magazyn "People" udostępnił pierwsze zdjęcia z planu ponownego spotkania obsady serialu "Friends"!

Od momentu zakończenia zdjęć na planie programu z udziałem obsady "Przyjaciół", regularnie otrzymujemy kolejne "smaczki" zza kulis. Tym razem magazyn "People" udostępnił pierwsze zdjęcia z planu. Jakby tego było mało, HBO Max opublikowało pełny zwiastun. Sprawdźcie, jak zmienili się odtwórcy głównych ról w kultowym serialu!

Multimedia

Pierwsze zdjęcia z planu programu "Przyjaciele: Reunion"

W sieci pojawiają się kolejne informacje i "smaczki" dotyczące tego, jak będzie wyglądał niedawno nagrany specjalny program z udziałem obsady "Przyjaciół". Magazyn "People" opublikował na swoich łamach oraz w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia z planu, na których widzimy wszystkich ulubieńców fanów serialu: Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisę Kudrow, Matta LeBlanca, Matthewa Perry'ego oraz Davida Schwimmera.

Selfie najsłynniejszych "Przyjaciół" na świecie zostało opatrzone opisem, który można przetłumaczyć jako:

Ten, w którym spotkali się ponownie ❤️

Opis nawiązuje do sposobu, w jaki tworzone były tytuły poszczególnych odcinków. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych cech charakterystycznych kultowej produkcji.

Wszyscy na to czekaliśmy! Sprawdź listę gości specjalnych i teaser programuZobacz więcej

Poza selfie z roześmianymi twarzami aktorów, magazyn "People" opublikował również zdjęcia pochodzące bezpośrednio z nagrania programu.

Długo wyczekiwany przez fanów program zapowiada się coraz ciekawiej! Jeszcze Wam mało wzruszeń związanych z nadchodzącym programem? Koniecznie sprawdźcie jego zwiastun poniżej!

Wszystkie odcinki "Przyjaciół" dostępne są w HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×