"Przyjaciółki" Polsat 23.05.2013 odc. 26. Patrycja ucieka sprzed ołtarza!

Sprawdź, co się wydarzy w 26. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 23 maja o godzinie 21:00 w Polsacie!

Multimedia

W ostatnim odcinku serii ma sią odbyć ślub Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Przygotowanie do uroczystości trwają już od dłuższego czasu. W 22. odcinku serialu Partycja wybrała się z matką ukochanego - Elżbietą (Elżbieta Jarosik) po zakup sukni ślubnej. Niestety, w czasie zakupów wyszło na jaw, że zabieg in vitro się nie udał i Patrycja nie zaszła w ciążę. Elżbieta, która bardzo pragnie wnuka, nie chce pogodzić się z myślą, że nigdy nie zostanie babcią.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 25.04.2013 ODC. 22. INGA ZERWIE Z RAFAŁEM I ZWIĄŻE SIĘ Z PIOTREM! "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 11.04.2013 ODC. 20. CO SIĘ WYDARZY? ANKA UPIJA SIĘ PRZEZ PAWŁA!

Kulminacja sporu Partycji z Elżbietą będzie miała miejsce tuż przed ślubem. Matka Michała poprosi ukochaną syna, by ta zrezygnowała ze ślubu i nie unieszczęśliwiała jej syna. Boleśnie przypomina przyszłej pannie młodej, że nigdy nie da Michałowi upragnionego dziecka, więc najlepiej będzie, jeśli zniknie z jego życia.

Prośby Elżbiety początkowo nie wywrą na Patrycji wielkiego wrażenie i kobieta dumnie wkroczy do kościoła, by powiedzieć ukochanemu sakramentalne "tak". Jednak tuż przed ważnym momentem Patrycja wybiegnie z kościoła, wsiądzie do autobusu i odjedzie. Michał będzie próbował ją gonić...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×