"Przyjaciółki" Polsat 25.04.2013 odc. 22. Inga zerwie z Rafałem i zwiąże się z Piotrem!

Sprawdź, co się wydarzy w 22. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 25 kwietnia o godzinie 21:00 w Polsacie!

Multimedia

W 9. odcinku 2. serii serialu Inga (Małgorzata Socha) przyjmuje zaproszenie Michała (Michał Rolnicki) na romantyczny weekend w stadninie koni. Jednak myślami jest wciąż przy Piotrze (Mariusz Zaniewski). Choć Rafał wielokrotnie udowodnił, że zależy mu na Indze i ją kocha, kobietę wciąż bardzo pociąga Piotr.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 18.04.2013 ODC. 21. CO SIĘ WYDARZY? ZUZA W CIĄŻY Z ŁUKASZEM?! "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 28.03.2013 ODC. 18. INGA WPYCHA DOROTĘ DO BASENU!

Wspólny weekend Ingi i Piotra ma jej pomóc podjąć decyzję, która zakończy miłosny trójkąt. Jednak wieczorem, gdy Inga przygotowuje się do weekendowego wyjazdu, odwiedza ją Piotr. Mężczyzna wyznaje Indze, że ją kocha, nie może o niej zapomnieć i nie potrafi pogodzic się z faktem, że ta spotyka się z Rafałem. W końcu zaczyna ją całować, a Inga nie protestuje. Para spędza namiętną noc, która przeważa szalę na stronę Piotra. W kolejnych odcinkach Inga rozstanie się z Rafałem, by związać się z Piotrem. Tylko czy to na pewno dobry wybór...?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×