"Przyjaciółki" Polsat 9.05.2013 odc. 24. Paweł na randce z Sylwią, a Anka z Krzysztofem!

Sprawdź, co się wydarzy w 24. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 9 maja o godzinie 21:00 w Polsacie!

Multimedia

Związek Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) przechodzi poważny kryzys od czasu zdrady. Anka przestała ufać mężowi i obawia się towarzystwa każdej atrakcyjnej kobiety, której wdziękom Paweł mógłby ulec.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 23.05.2013 ODC. 25. PATRYCJA UCIEKA SPRZED OŁTARZA! "PRZYJACIÓŁKI" 2.05.2013 ODC. 23. CO SIĘ WYDARZY? MATKA ZUZY UMIERA NA RAKA! W 24. odcinku Krzysztof (Paweł Królikowski) dzwoni do Anki, by poinformować ją, że Julka (Nicole Bogdanowicz) zasłabła podczas treningu. Gdy zaniepokojona kobieta przyjeżdża do szkoły, córka odzyskuje już przytomność i ma pretensje do matki, że ta niepotrzebnie robi zamieszanie. Krzysztof proponuje, że odwiezie obie do domu, na co Anka chętnie przystaje. W podziękowaniu za podwózkę zaprasza Krzysztofa na kawę, a miła rozmowa przeradza się w jawny flirt. Julce nie podoba się zażyłość matki i trenera, dlatego ostrzega Ankę, że powie o wszystkim ojcu.

Tymczasem Paweł przyjeżdża do gabinetu rehabilitacyjnego Michała (Marcin Rogacewicz). Sylwia (Dominika Kojro), która dotychczas odrzucała propozycje spotkania, zgadza się pójść ze Strzeleckim na randkę. Czy Anka i Paweł się rozstaną?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×