"Pytanie na śniadanie" bez Michała Olszańskiego! Dlaczego nie zobaczymy go już więcej w roli prowadzącego?

Michała Olszańskiego w roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie" już nie zobaczymy. Dziennikarz został zwolniony, co uzasadniono zmieniającą się formułą programu. Dlaczego Michała Olszańskiego nie zobaczymy go już więcej w roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie"? Kto go zastąpi u boku Moniki Zamachowskiej?

Multimedia

Złe wieści dla fanów Michała Olszańskiego. Dziennikarz, który był gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie" przez ponad 10 lat został zwolniony z pracy w poniedziałek, 22 lipca 2019 r. Jak poinformował serwis Wirtualnemedia.pl szefowa agencji kreacji rozrywki i oprawy w Telewizji Polskiej zwolnienie Olszańskiego uzasadniła zmieniającą się formułą programu.

Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. - potwierdził w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Olszański.

Ida Nowakowska nową prowadzącą! Kiedy zadebiutuje na antenie?Zobacz więcej

Spekuluje się, że zwolnienie Olszańskiego to pokłosie wywiadu, którego dziennikarz udzielił w maju br. portalowi naTemat.pl. Skrytykował w nim rozmowę w „Pytaniu na śniadanie” z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. „Pytanie na śniadanie” to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja - ocenił w rozmowie z naTemat.pl. Olszański.

Kto zastąpi Michała Olszańskiego u boku Moniki Zamachowskiej? Tego na razie nie wiadomo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wyrocznia (gość)

    Boże co ONI jeszcze zrobią z tą 1 -zwolniliscie takiego dziennikarza ,ten co tak zrobił, będzie jeszcze gorzej potraktowany -Pan Bóg nie rychliwy Ale sprawiedliwy.🎭

    31.07.2019 00:03
  • Magda (gość)

    Nie jestem fanką programu" Pytanie na śniadanie " nie mniej uważam że Pan Olszański powinien się powstrzymać od oceny programu. Program ocenia telewidz. Mnie zawsze przełożony mówił: wywiadu udziela rzecznik firmy za to mu płacą.

    30.07.2019 22:14
  • Gość (gość)

    Szoda, że TV w taki sposób potraktowała wybitnego dziennikarza. Bardz o lubilam oglądać ten program z jego udzialem mia

    jako prowadzącego. Jeżeli powodem jest wiek to jest dyskryminacja ludzi starszych. W szczególności ze widzowie "pytania na śniadanie" cenili prowadzącego. Należy zauważyć. Ze pora nadawania programu jest czas dla ludzi niepracujacych w tym.emerytów .

    29.07.2019 17:41
  • Gabi (gość)

    Ja uważam , że zmiany są konieczne. Ciągle te same twarze, to staje się nudne . Jedyna para , która chyba nigdy się nie znudzi to M.Rogalska i T.Kamel. W prowadzonych rozmowach są dociekliwi i nie marnują czasu.

    29.07.2019 12:32
  • MD (gość)

    Ja już i tak nie oglądam „Pytania na śniadanie „ . Ale ten wywiad z Jarosławem Kaczyńskim tak się złożyło że oglądałam🤣 i w 100% popieram Pana Michała że to nie był dobry pomysł ... dla mnie to było bardzo żenujące wystąpienie, nic nie wnoszące.... takie bla bla bla o kotach itp. Dla mnie JK wizerunku zupełnie nie ocieplił wręcz przeciwnie 🙄😠😖😣 A teraz bez Pana Michała to już nie to samo TVP 🥴

    28.07.2019 00:19
  • Mery (gość)

    Jak za komuny

    26.07.2019 15:55
  • Cecylia I Ania (gość)

    Bez Pana Michala nie bedziemy ogladac "Pytanie na sniadanie". A kto nastepny zniknie z najlepszych dziennikarzy. Wielka strata.

    26.07.2019 05:45
  • wiol. (gość)

    Nie sprawiedliwe . Samych sprawdzonych prowadzących wywalają .Już nie ma co oglądać, a jeszcze chcą przenieść Brzozowskiego z Koła fortuny do Jaka to melodia a Norbiego do Koła fortuny - masakra

    25.07.2019 18:50
  • Telewidzka 60+ (gość)

    Czytałam takie tłumaczenie, że program pytanie na śniadanie ma coraz więcej młodych widzów i prowadzących też trzeba odmlodzic. To pytam się czy program który emitowany jest w godzinach rannych ogląda coraz więcej młodych nierobom bo przecież głównie oglądają go emeryci no może czasem młode mamy jak im czas na to pozwoli.

    25.07.2019 14:08
  • Telewidzka 60+ (gość)

    Czytałam takie tłumaczenie, że program pytanie na śniadanie ma coraz więcej młodych widzów i prowadzących też trzeba odmlodzic. To pytam się czy program który emitowany jest w godzinach rannych ogląda coraz więcej młodych nierobom bo przecież głównie oglądają go emeryci no może czasem młode mamy jak im czas na to pozwoli.

    25.07.2019 14:08
  • Kropka (gość)

    Wywala się profesjonalistów a zatrudnia sepleniącą ...macademian girl czy jak jej tam .Nie będę oglądać już tego programu .Kropka .

    25.07.2019 10:57
  • Obiektywny (gość)

    Wszystkich którzy mają swoje zdanie zwalniają Janowski , Orłoś. Kraśko Kurdej Szatan można wymieniać wiele nazwisk To jest chore

    25.07.2019 08:37
  • Monika (gość)

    Zniewolony kraj. Co sie do cholery tu wyprawia!!!! Cenzura, brak wolnosci slowa, pogladow itp. Jak dobrze ze od lat tu nie mieszkam.....

    25.07.2019 01:53
  • Mija (gość)

    Cudowny człowiek i bardzo profesjonalny dziennikarz,do tego wrażliwy człowiek.przykro słyszę,że nie doceniono Go i skrzywdzono.Przykre!

    24.07.2019 21:44
  • sluchaczka (gość)

    ona tam nie pasuje

    24.07.2019 15:30
  • E. (gość)

    Super prowadzący,szkoda.

    24.07.2019 14:19
  • Ala (gość)

    Olszański powinien zostać w pytaniu na śniadanie,ale jego partnerka p.Zamachowska powinna być wymieniona.Szkoda,że tak traktują ludzi po tylu latach pracy,pan Orłoś też nie pasował w teleekspresie.wstyd

    24.07.2019 11:30
  • D. (gość)

    Pewnie, ze szkoda, bardzo go cenię. Szkoda, ze inni nie doceniaja inteligentych i zdolnych, ale wiadomo jak to jest w naszym kraju od kilku lat...

    23.07.2019 21:56
  • M. (gość)

    Szkoda. To fajny prowadzący.

    23.07.2019 21:47