"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska okrutnie zaatakowana w sieci. Obrzydliwy hejt spadł na gwiazdę TVP

Ida Nowakowska ma pokaźne grono fanów. Ci obserwują jej poczynania w sieci, kibicują i wspierają, ale wśród internautów są też tacy, którzy nie mają dla gwiazdy TVP litości. Zdarza się, że na profilu Nowakowskiej w mediach społecznościowych, pojawia się wiele krzywdzących komentarzy. Niektóre dotyczą jej pracy...

Multimedia

Ida Nowakowska robi zawrotną karierę w telewizji. Współprowadzi popularne programy, takie jak: "Pytania na śniadanie" i "The Voice Kids", juroruje w "Dance Dance Dance, a już niebawem zobaczymy ją w roli gospodyni "You Can Dance - Nowa Generacja", tanecznego show, które zostało przejęte przez TVP od TVN.

Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Idy Nowakowskiej w sieci. Co za kreacja! Zobacz więcej

Ida Nowakowska okrutnie zaatakowana w sieci

Nowakowska może też poszczycić się wiernym gronem fanów na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy swojej pracy, a także dzieli się swoją prywatnością, w tym urokami macierzyństwa. Piękna tancerka jest uwielbiana przez widzów, ale nie może jednak liczyć wyłącznie na pozytywny odzew. Nie każdemu podoba się to, co robi Nowakowska.

Ostatnio w sieci pojawia się sporo krzywdzących komentarzy na temat Idy, niektóre mają związek z miejscem jej pracy, czyli Telewizją Polską. Jedna z internautek była dla niej bardzo okrutna:

Najpiękniejsze jest to ze jak już rządy PiSu się skończą, to jest Pani skończona zawodowo. Miłego Dnia [...] Czekam jak PISowska świta wyleci z roboty. To dopiero bedzie sztos! - czytamy.

Atak na Idę spotkał się ze stanowczą reakcją jej fanów. Ci szybko stanęli w obronie swojej ulubienicy:

Ulżyło? Poprawiłaś sobie dzień? :)

za mało wiesz na temat Pani Idy

Hejt nie jest ok, pamiętajcie o tym!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tolek (gość)

    Jak dla mnie to poniżej wora jej popisywanie się głupie miny i udawanie mądrej w każdym temacie..A teraz to chwalenie się dzieckiem jakby tylko ona jedyna miała dziecko.I przynoszenie go do pytania na śniadanie a nie ma co pokazywać oj nie ma. Bo jak po takiej twarzy jak jej i tego męża dziwaka może być dziecko.

    05.11.2021 22:33
  • viola (gość)

    Idulko nie przejmuj się , co ludzie piszą , rób swoje pozdrawiamy

    20.10.2021 08:21
  • Kasia (gość)

    Zazdrość okropna sam byś chciał chciała pracować w telewizji tylko cię nie wezmą żal samoluby skromności i miłości tego wam brakuje opluwacie innych brrr

    28.09.2021 19:21
  • Barbara krynska (gość)

    Dlaczego w nas Polakach jest tyle zazdrości, nienawiści i tolerancji , komu dobrze w życiu idzie to kopać go w dół może z hejtu nie wylezie

    21.08.2021 11:31
  • Zenek (gość)

    Ido uruchom spłuczkę niech Czajką popłyną a ty ciesz się życiem.

    21.08.2021 08:59
  • Waldi (gość)

    ci co tu wypisują te ,, głupoty"na temat Idy to duPOlizy tfuska volksdojcza, którzy (nie daj Boże)jak Przestępcza Organizacja wygra wybory POwiększy grono parobków do zbioru szparagów truskawek u Makreli Engel!

    21.08.2021 08:46
  • Anty (gość)

    Nieprawda, że pani Ida wślizguje się prezesowi Kurskiemu w d. To miejsce od dawna okupuje Pan Brzozowski R. - pieśniarz.

    21.08.2021 08:26
  • Leila (gość)

    Spójrzcie na własne tyłki, czy są takie ,, czyste,, ! Mniemam, że warto byłoby je wyszorować, by nie ,, śmierdziały,, głupotą zawiścią i negatywną krytyką w stosunku do innych!!!!!

    21.08.2021 08:20
  • Tupturuptup (gość)

    A gdzie tu jest hejt? Nie ma żadnych obelg ani wyzwisk więc nie bardzo wiem o co chodzi.

    21.08.2021 07:34
  • Maria (gość)

    A kto to jest ta Pani?jakas azjatka?

    21.08.2021 01:46
  • Hanka (gość)

    M dosyć tej Idy gdybye mogła to by weszła bez wazeliny e odbyt Kurskiego I jeszcze te deklaracje o wierze Jak ktoś wierzy naprawdę to nie robię sobie sesji zdjęciowych s kościele w makijażu i fryzurze z żurnala Ifs to dupolizs i w dodatku zamiast cieszyć y macierzyństwem to ona zapitala w każdym programie Nawet po porodzie polazla do programu

    20.08.2021 23:40
  • Js (gość)

    Brawo idioci w Moskwie też tancerki mają się dobrze

    20.08.2021 19:39
  • Darek (gość)

    Zazdrość was przygniata i to jest sedno sprawy.

    20.08.2021 18:06
  • Ela (gość)

    Te wszystkie oszczerstwa to przez zwykła zawiść. Współczuję. Pani Ida jest miła inteligentna i bardzo ładna kobieta

    20.08.2021 17:29
  • Jolken60 (gość)

    Szkoda pisać o miernotach tego świata.

    20.08.2021 12:58
  • Ale (gość)

    Niech pani odniesie się do tego co się dzieje.

    20.08.2021 11:50
  • Corozon (gość)

    Widzę po komentarzach że nikt nie ogląda TVP jak oczywiście wszyscy deklarują :D. Kolejna błazenada, jak z reasumpcją ostatnimi czasy. Hejt nie jest ok zauważalny poniżej :D. Żenada.

    20.08.2021 09:56
  • Maria (gość)

    No jak widać po przeczytaniu niektórych komentarzy jest ta panie nie lubianą osobą ma w sobie takie coś że się nie podoba i powinna zmienić stanowisko A nie pchać się ba szkło A zająć się dzieckiem ma z wyczuł że praca ważniejsza od rodziny to ha zostawił wyjechał.

    20.08.2021 07:59
  • Evik (gość)

    Pani Ida to śliczna , mądra I zdolna dziewczyna ale hejt na nią bierze się stąd że za dużo jej wszędzie,niech robi co lubi i jak najmniej pisze o sobie,inni tego nie mają bo dbają o swoją prywatność.

    20.08.2021 07:56
  • Ewa (gość)

    Otwieram lodówke czy podnosze klape wc wszędzie widze Ide z przekręconą głową.

    20.08.2021 07:53
NowszeStarsze