"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan i Aleksander Sikora zaliczyli wpadkę! Nie poradzili sobie z testem wiedzy?

Ostatnio w "Pytaniu na śniadanie" jeden z gości zrobił prowadzącym test wiedzy. Niestety nie poradzili sobie z tym najlepiej. Jest się czego wstydzić? O czym był test? Sprawdź!

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" wpadka

Jedno z ostatnich wydań programu "Pytanie na śniadanie" prowadzili wspólnie Izabella Krzan i Aleksander Sikora. Gościli na swojej kanapie między innymi Łukasza Bożyckiego, przyrodnika, który opowiadał widzom o delfinach. Co więcej, niespodziewanie przygotował mały test wiedzy dla prowadzących!

Aleksandra Grysz zastąpiła Izabellę Krzan. Wcześniej podbijała konkursy piękności! Kim jest nowa prowadząca "PnŚ"?Zobacz więcej

Nie jest to najłatwiejszy temat, więc Izabella Krzan i Olek Sikora słusznie się stresowali.

Wiemy, że przygotowałeś dla nas quiz. I my się tego trochę boimy, ale kochamy delfiny. Chcemy mieć na ich temat jak największą wiedzę, więc dawaj - powiedziała Izabella Krzan.

W końcu okazało się, że zadanie ich przerosło. Najpierw mieli odpowiedzieć na pytanie, ile mogą żyć delfiny. Choć Izabella Krzan stawiała na 25 lat, odpowiedź to 15. Trudność sprawiła im także odpowiedź na pytanie, czy delfiny mogą żyć w rzekach albo, kto jest ich największym wrogiem. Na szczęście Izabella Krzan i Aleksander Sikora mają dystans do siebie, więc nie przejęli się tą małą "porażką"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Stefa (gość)

    Ależ wtopa!!! Nie wiedzieli nic o pingwinach! To niewybaczalne,bo to najważniejsza rzecz, o której trzeba wszystko wiedzieć!Po prostu zgroza! Wiedza o pingwinach to podstawowa wiedza współczesnego świata!W tefalenie na bank każdy z prezenterów miałby tę wiedzę w jednym paluszku!

    24.04.2022 08:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×