"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan opublikowała zdjęcie z mamą. Fani: "Jak siostry"

Izabella Krzan jest jedną z najpopularniejszych młodych kobiet w polskim show-biznesie. Ostatnio prezenterka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem ze swoją mamą. Fani nie mieli wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę!

Multimedia

Izabella Krzan z mamą

Izabella Krzan, jedna z prowadzących programu "Pytanie na śniadanie", zdołała zgromadzić na swoim profilu na Instagramie ponad 230 000 obserwujących. Nic dziwnego, że wiele osób jest żywo zainteresowanych treściami zamieszczanymi przez prezenterkę w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem, przy okazji publikacji fotografii Izabelli Krzan wraz z mamą.

Prezenterka opatrzyła zdjęcie opisem:

Dwa dni w moim rodzinnym Olsztynie działają jak lekarstwo! ❤️

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani komplementowali przede wszystkim urodę obu kobiet, a także ich podobieństwo do siebie nawzajem.

Jakie podobne ❤️

Dziś woow 2x pozdrawiam pani mamę!

Boskie laski 😍😍😍

Klony 🤭

Jak siostry ❤️❤️❤️❤️

Izabella Krzan w wydaniu z lat 80. Internauci zachwyceni!Zobacz więcej

Jak dwa brylanty jesteście!❤️❤️❤️💎💎💎

U mamy najlepiej ❤️❤️❤️ Jesteście piękne 😍

Nie ma jak u mamy... obie piękne 😍😍

Identyczny uśmiech 😉

Widać po kim taka śliczna 😘😘

Widzicie podobieństwo Izabelli Krzan do jej mamy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • aries (gość)

    Dla mnie jest super, nikt nie jest doskonały, Lubię ją nie tylko za urodę - to oczywiste - ale głównie za wdzięk i urok osobisty. Tak trzymaj, Iza, i olej te niepochlebne komentarze.

    02.08.2021 08:03
  • Viola (gość)

    Sa ladniejsze i bardziej wyksztalcone dziasła widać ,brak wyrażnej mowy,nic interesujacego

    23.06.2021 21:30
  • Inka (gość)

    Są piękniejsze i mądrzejsze...brzydki głos...uśmiech że całe dziąsła widać...Czym tu się zachwycać...!!!!!!!!!!!!!!!!!

    22.05.2021 21:33
  • rawaGn (gość)

    nie zauwazylem tylu mankamentow tu wymienianych u Panny Izy. Co za "geganie" mowa przez nos, konskie zeby Sa ludzie zazdrosni i tyle. A kazdy moze miec male niedoskonalosci z tym ze u Izy tego nie widac. Urocza wesola,niepowtarzalna dziewczyna.

    20.05.2021 11:04
  • Xxx (gość)

    Jak ludzie umieją oceniać innych ,wytykać wady , błędy..itd...,a proszę spojrzeć na siebie , jesteście tacy idealni...

    12.05.2021 10:01
  • Iska wielka stopa (gość)

    Qrva jak można o tym koniu pisać - piękna...czy ślepota jest polactwa cechą, jak i głupota.?!?!?!

    10.05.2021 18:01
  • ola (gość)

    Ona ma coś z nosem nie można jej słuchać. jakby kluchę miała w gardle.

    10.05.2021 12:42
  • Jj (gość)

    A ja ją lubię. Koło Fortuny też. Każdy jest jaki jest i nic drugiemu do tego!

    10.05.2021 02:40
  • L.Sz. (gość)

    Mówi jakby przez zatkany nos, strasznie irytujące.

    10.05.2021 00:02
  • Rena (gość)

    Cos ma z nogami jak ZZielinska a profil nosa do operacji plasycznej.

    09.05.2021 22:41
  • Gabryśka (gość)

    Iza jest ładna, ale mówi nie wyraźnie. Większość kobiet jej zazdrości jej cery i masy ciała . Według mnie jest ładna. I jej nie zazdroszczę chociaż jestem kobietą.

    09.05.2021 19:55
  • Ja (gość)

    Jest piękna. Może i są piękniejsze, ale Iza jest piękna. Zastanawiam się, dlaczego zawsze krytykuje się piekne dziewczyny a te mniej ładne to już nie? Ja myślę, że to zazdrość. Nikt nie jest idealny. Wiadomo też, że piękno to nie uroda.

    09.05.2021 19:13
  • On (gość)

    Jak widzę koło fortuny od razu przełączam kanał i jeszcze ten śmieszny norbi żenada

    09.05.2021 18:11
  • On (gość)

    Dobrze piszesz. Bo nie ma czy się zachwycać po ulicach chodzi dużo ładniejszych kobiet.

    09.05.2021 18:09
  • Ina (gość)

    Wcale taka piękna nie jest...a ten głos przez nos...okropny...nie ma czym się zachwycać...są sto razy piękniejsze...!!!!

    09.05.2021 17:32
  • Fela (gość)

    Co to znowu za nazwisko. Powinna być Chrzan nie żaden Krzan.

    09.05.2021 16:03
  • Docent Furman (gość)

    Mama młodsza od córki...

    09.05.2021 14:06
  • P.on (gość)

    P.izo odsłaniaj literki ale prosimy bardzo nie odzywaj się i nic nie gegaj i nie szczerz się pokazując stałe te długie końskie zębiska z dziąsłami fuj.

    09.05.2021 13:51
  • P.on (gość)

    P.izo odsłaniaj literki ale prosimy bardzo nie odzywaj się i nic nie gegaj i nie szczerz się pokazując stałe te długie końskie zębiska z dziąsłami fuj.

    09.05.2021 13:49
  • Xxx (gość)

    Czy ktoś mi powie dlaczego tvp daje przyzwolenie na to jej nieustające gęganie.

    09.05.2021 13:35
NowszeStarsze