"Pytanie na śniadanie". Kolejne zmiany w programie? Izabella Krzan nową prowadzącą?

Wygląda na to, że szykują się kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie"! Czy będą kolejni nowi prowadzący? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Izabela Krzan nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"?

Ostatnio w programie "Pytanie na śniadanie" zaszło sporo zmian. Do grona prowadzących dołączyła Małgorzata Opczowska, a po jakimś czasie do śniadaniówki wrócił także Robert El Gendy. Co więcej nastąpiły też zmiany w istniejących duetach - Ida Nowakowska prowadzi teraz program z Tomaszem Wolnym, a Łukasz Nowicki i Małgorzatą Opczowską.

Robert El Gendy wrócił do programu śniadaniowego TVP! Stworzył duet z Marceliną Zawadzką?Zobacz więcej

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

Teraz okazuje się, że podobno fani muszą przygotować się na kolejne modyfikacje. Jak informuje serwis "Pudelek", produkcja "Pytania na śniadanie" rozważa możliwość dodania jeszcze jednej nowej prowadzącej. Miałaby zacząć od stycznia. Podobno pod uwagę bierze się Izabellę Krzan, współprowadzącą "Koło fortuny", która ma za sobą prowadzenie kilku imprez w TVP.

Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do "Koła Fortuny". W zanadrzu jest ktoś jeszcze - twierdzi źródło "Pudelka".

Czy Izabela Krzan rzeczywiście zostanie prowadzącą "Pytania na śniadanie"? Uważacie, że sprawdziłaby się w tej roli?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Ktzan w każdym odcinku: co u ciebie słychać i na co wydasz 100tys: nic innego się nie nauczyła?

    03.02.2021 16:26
  • Paulina (gość)

    o nie ona ma tak drażniący głos ze naprawdę odechciewa się wszystkiego...wyglądem tez nie zachęca

    20.12.2020 15:20
  • nona (gość)

    absolutnie nie nudna jak flaki z olejem

    03.12.2020 05:01
  • Łukasz (gość)

    Osobiście ją poznałem na Nagraniu Koła Fortuny w Studiu. Przesympatyczna Osoba o Ciepłym Serduchu :-)

    02.12.2020 19:09
  • Basia (gość)

    Ludzie co wy chcecie od Izabeli, to piękna kobieta, zgrabna i elegancka, ładnie się prezentuje i pewnie nie wiecie ze byla Mis Polonia, barfza mi się podoba a wy jej zazdroszcicie, to nie fer POZDRAWIAM

    02.12.2020 08:24
  • majo (gość)

    NIE

    01.12.2020 21:02
  • Natalia (gość)

    Nie, tylko nie ona... Dziwnie prowadzi program koło fortuny, dlatego tego nie oglądam, mimo, że bym chciała.... Błagam, tylko nie ona!! Ma zero życia w sobie i ma dziwna wymowę, czasami nie można jej zrozumieć. Nie będę oglądać PNŚ jeśli ona zostanie nową prowadząca.. Przykro mi.

    01.12.2020 20:51
  • Lpia (gość)

    Ta cała kszan to jest ta co jeździła do abudabi, gdzie szejkowie srali jej na klatę...a do tego ma rozmiar buta 43. Yeti.

    01.12.2020 20:45
  • Nik (gość)

    Spadnie oglądalność na pewno pns

    01.12.2020 20:26
  • Arian (gość)

    Kurzajewski i Krzan to dwa polipowe gęgacze.

    01.12.2020 16:36
  • Artur (gość)

    Moja córka tak jej słuchała aż sama zaczęła gęgać. Teraz naZywaja ja jak Krzan GĘGATA.

    01.12.2020 16:34
  • Anna (gość)

    Nie da się jej słuchać. Ma jakieś problemy z wyraźnym mówieniem. Poza tym te zachwyty, achy i ochy jaka to piękna. Litości 😩.

    01.12.2020 16:12
  • Orel (gość)

    Iza jest bardzo piękna i inteligentna dama i na pewno sobie poradzi.

    01.12.2020 16:07
  • rod (gość)

    a kto ogląda TVP chyba że następny ślub ,nawet sportu net ,filmy radzickie

    01.12.2020 12:59
  • buraczek (gość)

    nazwiska same polskie

    01.12.2020 12:55
  • Gość (gość)

    Dosyć że nie mogę jej znieść w kole fortuny to jeszcze to.napewno nie będę oglądała tego programu

    01.12.2020 12:01
  • Cezy (gość)

    Moim zdaniem nie będzie się nadawała do prowadzenia tego programu. Niech lepiej zostanie w Kole Fortuny

    01.12.2020 10:44
  • fakju (gość)

    Bardzo fałszywa kobieta bo jest cienka. Nie jest ładna i sama nic nie potrafi ale za zinwigilowanie jej fałszywego chłopaka wynajęła SB, zamiast jak normalni ludzie Detektywa prywatnego aby go sprawdzić dokładnie.Chora!!!!

    01.12.2020 00:08