"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka i inni prowadzący w stylizacjach z epoki! Jak wyglądają? [ZDJĘCIA]

Marzena Rogalska, Macademian Girl, Tomasz Kammel oraz pozostali prowadzący program "Pytanie na śniadanie" przenieśli się w czasie. Jaki był tego cel i jak prezenterzy wyglądali w strojach z epoki? Sprawdźcie!

Multimedia

Marcelina Zawadzka, Monika Zamachowska oraz inni prezenterzy znani ze śniadaniowego programu Dwójki pochwalili się w mediach społecznościowych swoimi kostiumami z epoki. Skąd te przebrania?

Piosenkarka żegna zmarłego brata w nietypowy sposób. Co wymyśliła?Zobacz więcej

Okazuje się, że ekipa "Pytania na śniadanie" pracuje nad nowym spotem! To prawdopodobnie nagranie reklamujące program, choć możliwe, że produkcja TVP 2 doczekała się nowej czołówki.

Na zdjęciach z planu widać Marcelinę Zawadzką i Tomasza Wolnego przebranych w tradycyjne stroje z czasów ułanów. Z kolei Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, oraz Monika Zamachowska, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel dostali stroje z lat 20. ubiegłego wieku. W nowym spocie nie zabraknie także pozostałych prowadzących. Kto z nich prezentował się najlepiej? Sprawdźcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    Michał Olszański fajny facet ale niestety człowiek LGBT no i starszej daty czas na młodych .Pani Zamachowski też jest już za "mądra" zawsze przeszkadza w wypowiedziach ,wszystko wie najlepiej czas na emeryture

    29.07.2019 19:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×