"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka nie przypomina samej siebie! Internauci pytają, co zrobiła z twarzą!

Marcelina Zawadzka to była gwiazda TVP, która z powodów prawnych musiała odejść w cień i dzisiaj na próżno jej szukać w programach Telewizji Polskiej. Za to już na Instagramie była Miss Polonia jest bardzo aktywna!

Multimedia

Marcelina Zawadzka jeszcze kilka lat temu była jedną z twarzy TVP i wydawało się, że jej pozycji nie jest w stanie nic zagrozić. Niestety, vatowski skandal i oskarżenia o wyłudzanie podatku sprawiły, że Marcelina Zawadzka była coraz mniej mile widziana na Woronicza. Stopniowo zaczęła znikać z kolejnych programów, w tym z "Pytania na śniadanie", gdzie widzowie wręcz kochali Zawadzką!

Gdyby sugerować się wyłącznie zdjęciami z Instagrama, Marcelina Zawadzka teraz wiedzie bajeczne życie! Ciągłe wyjazdy, nawet w pandemii COVID-19, stały się jej znakiem rozpoznawczym. Obecnie była Miss Polonia jest w Los Angeles, a jej najnowsze zdjęcia bardzo zaintrygowały Internautów!

Marcelina Zawadzka pokazała swoje nowe fotki, na którym wystylizowana została na hipiskę. Fanów zastanowiła jednak twarz byłej gwiazdy TVP, bowiem... Marcelina Zawadzka jest niepodobna do samej siebie!

Marcelina Zawadzka pochwaliła się imponującym biustem! Fani oniemieli!Zobacz więcej

Momentalnie posypały się komentarze! Pod fotką czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Zupełnie Cię nie poznałam na tych zdjęciach 😮

Marcysia coś Ty sobie zrobiła, no bym Cię nie poznał

Ale coś z twarzą inaczej❤️

O matko nie do poznania nie wiem czy makijaż tak zdziałał 😮ale spoko styl 😍😍

Musiałam jeszcze raz przeczytać kogo to profil bo nie poznałam 🙈

Czy Marcelina Zawadzka rzeczywiście zrobiła coś z twarzą? Pokusiła się o interwencję chirurgiczną? Spokojnie, nic z tych rzeczy! Wszystko wskazuje na to, że to jedynie zasługa naprawdę mocnego makijażu, a sama Marcelina Zawadzka wciąż zachwyca naturalnym pięknem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Siewie (gość)

    Jedni ciągną rurę morzem inni pod stołem prezesa ;) Ważne żeby się hajs zgadzał, a potem można sobie wydawać na co się chce np. na zmianę mordki.

    30.03.2021 19:14
  • ***** *** (gość)

    'aturalna macysia, która z tvpis musiała odejść z powodów prawnych...uśmiałem się jak norka, ona powinna gnić w pudle za przekręty podatkowe...zapewne ma wysoko postawionego sponsora w ministerstwie, który dba o podróże macysi - i nie do więzienia, gdzie statystyczny kowalski miałby 10 lat za to, co robiła macysia. Dobra zmiana.

    30.03.2021 15:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×