"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka pożegnała się z programem w atmosferze skandalu. Sama nazywa to "zawieszeniem współpracy"

Widzowie uwielbiali Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". Prezenterka pożegnała się z programem w 2020 roku w atmosferze skandalu. Sama obecnie nazywa tę sytuację "zawieszeniem współpracy"!

Multimedia

Marcelina Zawadzka o zakończeniu współpracy z TVP

Marcelina Zawadzka swego czasu była uwielbianą prowadzącą "Pytania na śniadanie". W 2020 roku pożegnała się z programem w atmosferze skandalu. Pojawiły się oskarżenia o to, że celebrytka była zaangażowana w oszustwa podatkowe. Pierwotnie wydawało się, że sytuacja jest chwilowa, a wiele osób spodziewało się, że po wyjaśnieniu wątpliwości prezenterka będzie kontynuować współpracę z Telewizją Polską. Tak się jednak nie stało.

Poznajcie uczestniczki nowego programu Polsatu! Kim są i skąd pochodzą Farmerki?Zobacz więcej

Sprawa związana z oszustwami finansowymi wciąż nie otrzymała ostatecznego rozwiązania, a wszystko wskazuje na to, że Marcelina Zawadzka zakończyła współpracę z TVP już na dobre. Jak powiedziała portalowi Pudelek, Marcelina Zawadzka nie poczuła się zwolniona, a nawet utrzymuje relacje z byłymi kolegami z pracy.

Mam kontakt z Tomkiem Wolnym i Idą Nowakowską. Mam kontakt z ludźmi z redakcji. Z dużą wdzięcznością wypowiadam się o mojej poprzedniej stacji. Byłam z nią wiele lat. Poznałam tam fantastycznych ludzi. Nie zostałam zwolniona, to było zawieszenie współpracy - podkreślała.

Lubiliście oglądać Marcelinę Zawadzką w "Pytaniu na śniadanie"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Super facet (gość)

  Marcelinie dziękujemy niech się realizuje gdzieś indziej morze będzie jej bardziej po drodze Po prostu są lepsi od niej NIESTETY taka prawda

  13.01.2022 21:33
 • Ela (gość)

  Marcelina to bardzo słabo prowadząca zawsze liczyła na tego drugiego co z nią prowadził czyli była słabo przygotowana inaczej p Idą to zawsze przygotowana na ostatni guzik z o Wolnym im uklony

  13.01.2022 21:29
 • Ela (gość)

  Marcelina to bardzo słabo prowadząca zawsze liczyła na tego drugiego co z nią prowadził czyli była słabo przygotowana inaczej p Idą to zawsze przygotowana na ostatni guzik z o Wolnym im uklony

  13.01.2022 21:29
 • Mini (gość)

  O wiele lepsza jako prowadząca Pns jest Iza Krzan. Bardziej swobodna i profesjonalna niż Marcelina. Po prostu Marcelina powinna się realizować w innych obszarach. Widoczna tak musialo się stać by poszła dalej.

  13.01.2022 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×