"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka wraca z telewizyjnej banicji! Tak dziś wygląda była gwiazda TVP

Marcelina Zawadzka została odsunięta od prowadzenia "Pytania na śniadanie" zaraz po wybuchu afery podatkowej w 2020 roku. Była Miss Polonia wraca teraz z telewizyjnej banicji! Piękna prezenterka poprowadzi Sylwestra z Polsatem oraz nowy program o rolnikach. Zobaczcie, jak dziś wygląda była gwiazda TVP.

Multimedia

Marcelina Zawadzka wraca z telewizyjnej banicji! Tak dziś wygląda była gwiazda TVP

Marcelina Zawadzka wraca z telewizyjnej banicji! Telewizja Polsat odkrywa kolejne Asy sylwestrowej nocy w Chorzowie, a wśród gwiazd - prowadzących pojawi się właśnie Marcelina Zawadzka, która od czasu pożegnania się z Telewizją Polską w oparach afery vatowskiej, przebywała na niekończących się wakacjach z przyjaciółmi. Nie stroniła przy tym od komercyjnych projektów i sesji modowych, które wypełniają jej Instagram po brzegi. Zawsze uśmiechnięta, zawsze gotowa na nowe wyzwania. Tym razem wespół z Krzysztofem Ibiszem, Wiktorią Gąsiewską, Pauliną Sykut-Jeżyną, Iloną Krawczyńską, Karoliną Gilon, Patrykiem Cebulskim i Adamem Zdrójkowskim wprowadzi widzów Polsatu w Nowy Rok 2022.

Wszystko wskazuje na to, że modelka na dobre zagości w szeregu talentów "słonecznej" stacji, co doskonale wpisuje się w jej spojrzenie na świat. Głowa zawsze do słońca! Tej nocy Marcelina z pewnością będzie emitować dużo glamu i pozytywnej energii!

Marcelina Zawadzka powraca do telewizji! Znowu będzie pracować w TVP?Zobacz więcej

Polsat powierzył Marcelinie Zawadzkiej także rolę prowadzącej show pt. "Farma", w którym uczestnicy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu! "Farma" na antenie Polsatu pojawi się wiosną 2022 roku.

Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda Marcelina Zawadzka, jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek telewizyjnych.

Zobacz galerię

AKPA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×