"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka z nowym partnerem? Czy mężczyzna, który skradł serce pięknej modelki to ten jedyny?

Choć zniknęła z Telewizji Polskiej w atmosferze skandalu i nie prowadzi już "Pytania na śniadanie", popularność Marceliny Zawadzkiej tylko rośnie. Szczególną ciekawość budzą jej sprawy sercowe. Była Miss Polonia dwa miesiące temu rozstała się z partnerem, ale u jej boku już pojawił się nowy mężczyzna.

Multimedia

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera

Modelka rozstała się z Tomaszem Włodarczykiem w okresie Wielkanocy. Wcześniej była związana z m.in. Kubą Przygońskim, Mikołajem Roznerskim, Rafałem Jonkiszem. Ostatnie miesiące prezenterka spędziła podróżując. Dużo czasu spędziła w Stanach Zjednoczonych i w Meksyku. Prawdopodobnie tam, w Tulum na Półwyspie Jukatan, poznała Maksa Gloecknera, Niemca pochodzącego z Fryburga Bryzgowijskiego, a mieszkającego obecnie w Bangkoku. Gloeckner od dwóch lat podróżuje po świecie reklamując swój produkt, promowany również przez niego na kanale YouTube. Są nim bransoletki „regulujące częstotliwości wydzielane przez ludzki organizm”.... Wcześniej Niemiec był menedżerem w agencji nieruchomości RightMoveThailand. Oglądając ich profile na Instagramie od razu można zauważyć to, co ich łączy - propagowanie osobistych filozofii życiowych...

Portal Pudelek.pl donosi, że Marcelina Zawadzka już przedstawiła Maksa rodzinie:

Pojechali razem do Malborka (...) Potem odpoczywali w Sopocie i domku Marceliny w lesie - czytamy na portalu.

Podobno para przebywa teraz we Fryburgu. Czekamy na wspólne zdjęcia zakochanych!

Marcelina Zawadzka z zarzutami

Miss Polonia 2011 pracowała w Telewizji Polskiej przez pięć lat, prowadząc m.in. "Pytanie na śniadanie". Za swoją pracę otrzymała w 2017 roku Telekamerę w kategorii „nadzieja telewizji”. Została także uznana za najlepiej ubraną kobietę mediów przez "Fashion Magazine". Zagrała pielęgniarkę Alicję w serialu "Pierwsza miłość" i doktor Gabrielę Morawską w "Na sygnale".

Marcelina Zawadzka zachwyca nową fryzurą i głębokim dekoltem! Fani wniebowzięci!Zobacz więcej

Kres karierze w TVP położył udział Marceliny Zawadzkiej w aferze związanej z tzw. karuzelą vatowską. Modelka przyznała się do dwóch z trzech zarzutów - uszczuplenia podatku oraz przyjęcia i rozliczenia faktur. Nie przyznała się natomiast do prania brudnych pieniędzy. Sprawa jest w toku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mic (gość)

    Bez przesady! Z której strony niby ta Zawadzka taka piękna?

    15.06.2021 14:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×