"Pytanie na śniadanie". Marcelinie Zawadzkiej mróz nie jest straszny! Była gwiazda TVP pokazuje goły brzuch w zimowej scenerii!

Marcelina Zawadzka przez całe lata była jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej, jednak gdy wpadła w podatkowe problemy, które zaowocowały rozprawą sądową, TVP zdystansowała się od swojej gwiazdy. Jednak Zawadzka zdaje się tym nie przejmować i doskonale bawi się poza granicami Polski!

Multimedia

Chociaż widzowie tęsknią za Marceliną Zawadzką w programie "Pytanie na śniadanie", to była gwiazda TVP zdaje się niezbyt przejmować tym, że od dawna nie ma jej na antenie.

Obserwując Instagram Marceliny Zawadzkiej łatwo dojść do wniosku, że właśnie teraz była Miss Polonia chwyta życie całymi garściami! A do tego nie są jej straszne nawet mrozy, co udowodniła swoimi ostatnimi zdjęciami!

Marcelina Zawadzka chwali się długimi nogami! Fani komplementują!Zobacz więcej

Zdjęcie Marceliny Zawadzkiej, na którym eksponuje goły brzuch w zimowej scenerii, wręcz rozgrzało fanów pięknej gwiazdy! Pod fotką czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

4 zdjęcie pobudziło moją wyobraźnię 😍😊

Super 😘😘😘😘😘😘😘

Piękna dziewczyna 😍 😍 😍 😍

Zmarzniesz :P

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Darek (gość)

  Mam nadzieję ,że nie zastąpi ją Krzan.Spadnie oglądalność, tak jak Koła Fortuny.

  15.02.2021 21:42
 • Marcin Róg (gość)

  A Ciebie na co stać? Ludzie o tej porze pracują a Ty siedzisz i smarujesz komentarze.

  14.01.2021 15:59
 • Semafor (gość)

  Gąska, pustaczek co ona może zaprezentować, goły brzuch i tyłek bo tylko na tyle ją stać, wstyd, żenada a taka niby prawa była, krętaczka, ja bym się pod ziemię zapadła, a kto powiedział że widzowie za nią tęsknią , napewno nie , wymysł ludzie z Pytania na śniadanie pracują a ta bryluje i ciekawe za co 🤔🤔🤔szkoda się dla niej rozpisywać

  14.01.2021 15:01
 • Domi (gość)

  Ludzie siedzą pozamykani w domach ale oczywiście elit nie dotyczy.. Niedobrze mi patrząc na te wygibasy dorosłej kobiety..

  14.01.2021 11:08
 • Pipi Lipi (gość)

  A więc takie są sanatoria dla tych co okradają Polskę ?! Ciekawe!

  14.01.2021 09:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×