"Pytanie na śniadanie". Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem. Internauci są oburzeni!

Choć Marzena Rogalska odeszła z TVP już parę dobrych miesięcy temu, ale temat wciąż jest gorący. Teraz dziennikarka szczerze skomentowała swoją relację z Tomaszem Kammelem, a internauci są oburzeni! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Marzena Rogalska o relacji z Tomaszem Kammelem

Marzena Rogalska zdecydowała się odejść z Telewizji Polskiej i przez długi czas nie wiadomo było, gdzie teraz będzie pracować. W końcu wyszło na jaw, że przeszła do TVN-u, gdzie będzie prowadzić program "Miasto kobiet".

Marzena Rogalska w nowej stacji! Będzie prowadzić kultowy program!Zobacz więcej

Mimo że jej odejście miało miejsce już jakiś czas temu, to wciąż jest chętnie komentowane. Teraz Marzena Rogalska opowiedziała o kulisach swojej decyzji. W rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, że ma przyjaciół w Telewizji Polskiej, ale... Tomasz Kammel do nich nie należy!

Mam tam przyjaciół i znajomych. Wszyscy jesteśmy zapracowani, więc to nie jest tak, że się regularnie spotykamy na kawkach. Wielu z nich się ucieszyło z powodu mojego powrotu do "Miasta Kobiet". Mam kilka takich zaprzyjaźnionych osób, z którymi jestem w stałym kontakcie. (...) Tomasz Kammel nie był moim przyjacielem. Był współprowadzącym, moim partnerem w duecie. Ludzie nas lubili, ale byliśmy kolegami z pracy - mówi w najnowszym wywiadzie.

Internauci są oburzeni i czują się oszukani! Większość z nich była fanami duetu "Rogamel" i wierzyli w ich zapewnienia o wzajemnej przyjaźni. Teraz krytykują dziennikarkę. Oto niektóre z komentarzy:

Pracując w PNS cały czas podkreślała, że się z Tomkiem lubią, kochają wręcz, że są przyjaciółmi... A teraz... Straciłam do niej cała sympatię i cały szacunek.

Fałsz i obłuda... za każdym razem powtarzali do znudzenia jaki to z nich fantastyczny duet ROGAMEL.

Czyli wszystko na pokaz

Jakoś Pan Tomek nie mówi o niej w wywiadach czy przyjaciel czy nie. Widać kto ma klasę .

Jakoś pamiętam że się pani świetnie bawiła w tym pytaniu na śniadaniu, śmichów chichów z Kamelem nie było końca

A Wy co o tym myślicie?

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jk (gość)

    Nie mogę w tej chwili patrzeć, ani słuchać tej zakłamanej bez klasy dziennikareczki! Już od dawna było widać, gdzie ją ciągnie.. 🤮 Najgorsze są takie jadowite żmije ⚠️

    24.09.2021 15:09
  • widz (gość)

    Marzena Rogalska to karierowiczka jak mawia Sikorski SZMATA a tak ogólnie ta mały człowieczek z kurzym mózgiem!

    30.08.2021 14:57
  • Yoda (gość)

    Czy wy naprawdę jesteście tak głupi czy udajecie..... Jedyny kto ma tu klasę to Marzenka. A Tomek to zwykły przydupas. Siedzi cichutko jak mysz pod miotłą żeby go tylko nie wywalili z roboty. Brak słów na te komentarze.

    30.08.2021 03:51
  • Trójkomaniak (gość)

    Dziennikarze z radiowej Trójki, Ci to dopiero są podzieleni na radia, radyjka...Solidarni? Z kim? Przecież nie ze sobą!!!

    29.08.2021 23:07
  • Zniesmaczona (gość)

    Wszystko na sorzedaż. Wszystko dla kasy. Trzymała się Pani rękami, nogami pracy na wizji, gdy w odstawkę szły dziennikarki po 40 - stce. Udawała Pani taką luzaczkę🙄 i grzała w blasku Pana Tomka. A teraz taki afront. Panie Tomaszu, ma Pan klasę!!!

    29.08.2021 23:01
  • Jokidoki (gość)

    Ludzie w tym kraju to wielka ciemnota jak oglądam to co się dzieje to połowę posłów PO bym wysłał na tą Białoruś. Banda imb. .....li jak można wejść nielegalnie przez zieloną granicę na teren innego Państwa i pomagać ludzia albo co lepsze wezwać pogotowie ratunkowe jeszcze jakaś wojnę wywołacie masakra.To nie granice z UE. Kolejny temat fundacje które rzekomo chcą pomóc tym uchodźcom walnijcie się w to nowe ogrodzenie na granicy robione przez żołnierzy i pomóżcie tysiącom Polaków żyjących w skrajnej biedzie bo jest komu pomóc a nie lansujecie się na tej granicy jak aktorzy

    29.08.2021 21:31
  • Maria M (gość)

    Kobieto zamilcz już, nikt za tobą nie tęskni w PnŚ,

    29.08.2021 21:02
  • Heheszko (gość)

    A jak myślicie,Kamel się nie odzywa bo nie chce stracić pracy.Jak się ludzie przyjaźnią to postępują tak jak dziennikarze w Trójce.Jak jednego zwalniają, przyjaciele na znak solidarności odchodzą.Kamel położył uszy po sobie i mordka w kubeł.Przyjaciel???

    29.08.2021 20:57
  • Bodzis (gość)

    Gdzie klasa tej pani

    29.08.2021 20:52
  • Joaska (gość)

    Jak można na ludziach pomylić się jest fałszywa i tyle

    29.08.2021 20:23
  • Doris (gość)

    Klasę to miał p Tomasz p Rogalska z tym śmiechem z byle czego tylko denerwowała

    29.08.2021 20:02
  • Nie zrozpaczona (gość)

    Ot i wyszło szydło z worka ... a myślałam że ona taka fajna, sympatyczna, szczera a to było tylko takie: pierdu, pierdu. Teraz w innej stacji, w innym programie będzie ciąg dalszy: pierdu, pierdu. Pani Marzeno ... ŻEGNAM

    29.08.2021 19:32
  • netka (gość)

    Koledzy z pracy mogą się lubić, nawet bardzo lubić, mogą się świetnie czuć ze sobą i dobrze się bawić, ich współpraca może być wzorcowa, ale to nie znaczy, że mają się przyjaźnić. Nie ma takiego obowiązku. To trochę tak, jak w szkole. Są fajne, zgrane klasy, w których niektórzy się przyjaźnią. I aż tyle i tylko tyle.

    29.08.2021 19:31
  • 1234 (gość)

    Pewnie za parę lat to.samo będzie mówić o TVN.Falszywa do bolu

    29.08.2021 19:12
  • Anna (gość)

    Marzenka ,gdzie Twoja klasa

    29.08.2021 19:04
  • Halszka (gość)

    Zawsze uważałam,ze ta pani nie szczera .....bardzo dobrze ,że odeszła do TVN

    29.08.2021 18:19
  • Vuubu (gość)

    Prukfa....

    29.08.2021 17:54
  • Quedd (gość)

    Caly czas mowilam ze to falszywa bla...szkoda ze ja wzieli do tvn obniza poziom

    29.08.2021 17:17
  • Great (gość)

    Bardzo dawać do zrozumienia widzom że coś poszło nie tak.Brawo dla p Kammela który nie komentuje.

    29.08.2021 16:45
  • Eli (gość)

    Tak zapewniała ze kocha widzów a gdzie jej honor sprzedała sie jak judasz,Tomek klasa.

    29.08.2021 16:35
NowszeStarsze